Najlepszy rozpuszczalnik do rekrystalizacji pseudoefedryny

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Cześć,
Mam pytanie. Jaki jest najlepszy rozpuszczalnik do rekrystalizacji pseudoefedryny? Chodzi mi o to, że w rozpuszczalniku w normalnej temperaturze jest nierozpuszczalna, ale jeśli podgrzeję, pseudoefedryna jest rozpuszczalna. Proszę o pomoc, nie znalazłem tego w internecie.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Po pierwsze, dlaczego miałbyś chcieć rekrystalizować pseudoefedrynę?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Myślę, że być może chodzi mu o to, czy oprócz metanolu istnieje inny Solent, który mógłby zostać użyty do ekstrakcji pseudo z tabletek. Żadne pozyskiwanie pseudo, które jest klasy farmaceutycznej, gdzie można je po prostu zrzucić, nie jest marzeniem. Więc można rozpuścić tabletki w wodzie, a następnie umieścić rozpuszczalnik na wierzchu i umyć ługiem, aby uzyskać czystsze pseudo????
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nazwałbym to ekstrakcją, a nie rekrystalizacją. Aby przeprowadzić przyzwoitą rekrystalizację, musisz zacząć od dość czystej substancji chemicznej, nie możesz rekrystalizować pseudoefedryny z tabletek w jednym kroku
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Mieszkam w kraju, w którym pseudo jest mocno ograniczone, więc jest powszechne tylko jako mieszanka pseudo z ibuprofenem, który ekstrahowałem etanolem i pozwoliłem mu odparować. Dodałem wodę i przefiltrowałem. I pozwoliłem odparować wodę, ale mam bardzo brudny roztwór pseudo i dekstrozy lub innych rzeczy. Użyłem Nurofen Stopgrip, który można znaleźć w Internecie, jeśli chcesz.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
A co z tym szalonym pomysłem. Powiedzmy, że mógłbym oddzielić olej od reakcji. Umieściłbym go w retorcie i umieścił zlewkę z acetonem i chi, gdybym pozwolił olejowi w retorcie kapać do zlewki, czy skrystalizowałby się? A jeśli zacznę od najlepszego E, R&I, jaki mogę uzyskać, produkt końcowy będzie najwyższej klasy? Czy istnieje równanie, które pozwoli mi obliczyć, ile ważyłby tlen w danej ilości pseudo. I jaka jest dobra wydajność na trasie do Moskwy. I czy możesz mi powiedzieć, dlaczego po zrobieniu bezwodnej (brzozowej) metamfetaminy zaczynam mieć halucynacje? Czy jakikolwiek lit, który jest używany, może być zasilany z prędkością, jeśli używa się go za dużo?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nie rozumiem połowy z tego. Metoda moskiewska może dać nawet 90%, co jest dużo w porównaniu do innych. Można porównać masę molową pseudoefedryny/efedryny do m. Et. mety i to da ci wagę 0.(x 1,000,000, ilość cząsteczek w mol.) To nie byłby aceton do krystalizacji czegokolwiek. Nie widziałeś filmiku z rekrystalizacją mety? Myślę, że moskiewski i nagai są najbardziej wydajne, ale nie jestem pewien.
Halucynacje po speedzie są powszechne. To nie wina litu. Większość ludzi doświadcza tego pod koniec 2 lub 3 dnia. Lit może znaleźć się w produkcie. Niewielka ilość może zabić.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Nie powiedziałem, że tak jest. Aceton krystalizujący to hci w acetonie, który by to zrobił Iv pozostał przez jakiś czas na czerwonym bez halucynacji zrobić jeden wybuch bezwodnego i wham lepszy trip wtedy nie wiem iv widziałem dziwne gówno na takich rzeczach jak hu 210
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Pseudoefedryna jako wolna baza nie jest olejem. Jest to stała wolna baza w postaci płatków.
 

triptonaut123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Aby zrekrystalizować pseudo wolną zasadę, należy dodać jak najmniejszą ilość rozpuszczalnika, w którym się rozpuszcza, można użyć lekkiego podgrzania, aby to ułatwić, a następnie użyć nierozpuszczalnika, który można mieszać z rozpuszczalnikiem rozpuszczającym. Należy użyć jak największej ilości nierozpuszczalnika bez wytrącania związku. Nie mam osobistego doświadczenia w tym zakresie, ale aceton jest dobrym wyborem jako nierozpuszczalnik. Jako rozpuszczalnik można wypróbować metanol lub wodę. Zaletą stosowania metanolu jest to, że można go umieścić w zamrażarce lub pozwolić mu odparować, a na boku można zobaczyć tworzące się kryształy.
 
Top