Kupujesz Toluol z weryfikacją wieku?

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
34
Reaction score
10
Points
8
Niestety nie mogę już kupić toluenu na Amazonie, ale znalazłem niemieckiego dostawcę Toluolu i jest jeszcze tańszy!

Problem polega na tym, że chcą weryfikacji wieku za pomocą dowodu osobistego.
Czy to normalne i jak mogę tego uniknąć? Ponieważ jeśli użyję fałszywego dowodu osobistego, nie będzie to ta sama nazwa na adresie wysyłki i koncie bankowym, na które produkt zostanie opłacony.
Nie chcę mieć z tego powodu kłopotów, więc nie jestem pewien, czy mogę zamówić to ze zdjęciem fałszywego dowodu osobistego, edytowanym w Photoshopie.

Jeśli ktoś zna innego sprzedawcę z Niemiec / UE, daj mi znać!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
309
Reaction score
258
Points
63
Zgodnie z prawem każdy legalny sprzedawca w Niemczech jest zobowiązany do uzyskania dowodu tożsamości w celu weryfikacji wieku. Spokojnie i nie popadaj w paranoję. Aurelio.com - żaden problem. Zarejestruj się i wyślij im przyjaznego maila z "twoim" dowodem tożsamości, każda przyzwoita podróbka jest w porządku, nikt nie będzie tego sprawdzał. Nie zamawiaj więcej niż 5 litrów na raz w jednym sklepie. Wysyłka jest obsługiwana przez firmę logistyczną, możesz wysłać ją wszędzie, gdzie chcesz, nikt nie pyta, kto za nią zapłacił, o ile właściwy numer zamówienia / faktury znajduje się w odpowiednim polu transakcji. Pozostaw adres rozliczeniowy na zarejestrowane nazwisko, osoba rozliczana jest kupującym, a kupujący musi być pełnoletni. Ok? - Rachunek/faktura i tak jest wysyłana tylko pocztą elektroniczną.
Jest to tylko dla sprzedawcy, nie ma automatycznej transmisji danych do dowolnego miejsca. Sprzedawca ma informować władze o "podejrzanych" przypadkach, takich jak zbyt duża sprzedaż. Starają się tego unikać, bo kto lubi, gdy jego dokumenty są sprawdzane przez władze?
Ksylen nie jest tak kłopotliwy i praktycznie we wszystkich przypadkach zastępuje toluen jako rozpuszczalnik. Jeśli potrzebujesz większych ilości, sugerowałbym użycie tego rozpuszczalnika.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
34
Reaction score
10
Points
8
Ok thx, więc zamiast tego użyję ksylenu do produkcji MMC.
Problem z płatnością polega na tym, że musi to zrobić prawdziwa osoba.
 
Top