Konwersja kryptowalut na dostępną gotówkę?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Jak zamienić bitcoiny lub montero na gotówkę/kupić za nie duże aktywa?

Bardziej interesuje mnie spieniężenie ich i posiadanie konta bankowego poza zasięgiem IRS i DEA, na tyle, na ile to możliwe. Albo kupowanie za nie nieruchomości itp.
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Ile wynosi jedna transakcja? Wiem, że Coinbase ma własną kartę debetową i aplikację gotówkową, w której można kupować, sprzedawać i prezentować kryptowaluty do określonej kwoty, ale tak...
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to skontaktować się z @Gordon Ramsay i znaleźć najlepsze rozwiązanie dla dobrego konta bankowego do zakupu, wtedy będziesz anonimowy i wypłacisz swoje pieniądze
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
683
Points
93
Deals
65
Dzięki :) Ale już ich nie sprzedaję. Myślę, że korzystanie z P2P będzie również świetną opcją, aby zamienić je na gotówkę.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
W przypadku zakupu nieruchomości: sprawdź rynek państwowy ZEA. Płatności 50%+ można dokonać za pomocą USDT i zadeklarować je trzeciej osobie lub dowolnej organizacji.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Ponadto, nawet w moim kraju mamy "szare" usługi, które proponują BTC -> Cash dead drops. Pobierają one około 7-8% opłaty.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Znam niezwykle skuteczny sposób na zamianę kryptowalut na gotówkę w Wielkiej Brytanii i większości krajów UE. Kup skrytkę pocztową (adres domowy lub kropla jest w porządku, ale o wiele mniej anonimowy) i wejdź na agoradesk.com . Wybierz swój kraj, wybierz "cash my mail" i kliknij "sell".

Znajdziesz ludzi z doskonałymi kursami wymiany (nie więcej niż 5% opłat) i jest to praktycznie anonimowe, ponieważ ci ludzie są prywatnymi handlowcami i prawie żaden z nich nie prosi o dodatek do faktu, że używasz skrytki pocztowej i fałszywego nazwiska.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
418
Reaction score
208
Points
43
zachęcamy do podzielenia się tym z innymi mieszkańcami Wielkiej Brytanii
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Jest to dość skomplikowane i to właśnie tutaj wiele osób wpada w pułapkę. Myślę, że gdybym zamierzał to zrobić, miałbym to w XMR, a następnie miałbym nadzieję na łańcuchy (może kilka razy), a następnie wypłaciłbym niewielkie kwoty na wielu giełdach. Myślę, że ludzie są wielokrotnie przyłapywani na używaniu bitcoinów i wypłacaniu ich w kwotach, które przyciągają uwagę. Miałbym pacjentów wypłacających pieniądze
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 27, 2023
Messages
26
Reaction score
16
Points
3
To całkiem proste.
Co jest największym, najsilniejszym, chronionym przed inflacją, starym, wysoko cenionym aktywem na świecie, które można również łatwo sprzedać w dowolnym miejscu i czasie za gotówkę? ....gold.
Znajdź znany sklep internetowy, który sprzedaje złoto inwestycyjne i akceptuje kryptowalutę jako metodę płatności (wskazówka: jest ich wiele).
a reszta jest bardzo oczywista.
.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Można też po prostu wyprać pieniądze i zalegalizować proceder. Nie mogę sobie wyobrazić, jak kupowanie nieruchomości za gotówkę, która nie jest zalegalizowana, może wydawać się komukolwiek dobrym pomysłem.

Załóż firmę, załóż stronę internetową, która sprzedaje usługi, obrazy lub cokolwiek innego, przelewaj pieniądze jako kryptowaluty, płać od nich podatek, sprzedawaj kryptowaluty na legalnej giełdzie i ciesz się czystymi pieniędzmi.
 

sensitive_tm

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Aug 24, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Deals
1
z odpowiednimi ludźmi jest łatwe
Tracisz około 5%, a następnie możesz zadeklarować wszystko, zapłacić podatki i mieć legalne pieniądze na swoje nazwisko.
 
Top