Luki w zabezpieczeniach Dead Drop?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Wiem, że ta forma dystrybucji jest często chwalona na tym forum, ale chciałbym omówić jej słabe strony i wady.

Na przykład, wydaje się, że jest to zależne od technologii innej niż pgp, od szyfrowanych komunikatorów. Chociaż istnieją dobre, jestem pewien, że stwarza to więcej sposobów na skompromitowanie grupy.

Po drugie, nakład pracy wydaje się wyższy. W przypadku sprzedaży detalicznej trzeba znaleźć wiele miejsc ukrycia, co wymaga wiele wysiłku, aby znaleźć dobre i stale znajdować więcej, ponieważ nieuchronnie zostaną odkryte.

Na większą skalę trudniej jest mieć dyskretną kryjówkę dla powiedzmy funtów i więcej. Potrzeba mniej miejsc, ale więcej bezpieczeństwa i izolacji wokół tych miejsc.

Oczywiście kryptowaluta jako główna waluta jest zaletą i wadą, ale nie jest to unikalne dla tej metody dystrybucji, ale wymaga więcej niż gotówki.

Widzę, że jest to dobra metoda nawet na dużą skalę, ponieważ drop gang, który dostarcza gramy, jest dostarczany przez drop gang, który jest dostarczany w uncjach, który jest dostarczany przez drop gang, który jest dostarczany w funtach. Warstwy ludzi nie znających się nawzajem, co imo jest ogromnym plusem.

Teoretycznie może być o wiele trudniejszy do złamania, ale jednocześnie wymaga dużej wiedzy technologicznej i wiedzy na wszystkich poziomach, których większość nie posiada.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
W mojej okolicy nigdy nie używaliśmy martwych kropli. Innym problemem jest lokalizacja. Klient oddalony o wiele kilometrów może raczej zlecić wysyłkę, jak sądzę?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Lokalizacja jest zdecydowanie problemem.

Przynajmniej w Stanach Zjednoczonych większość nie chce używać martwych kropli. Albo nie chcą podejmować dodatkowego kroku w celu uzyskania kryptowaluty, albo uważają, że zostaną oszukani.

Ponadto, aby zarobić jakiekolwiek pieniądze, trzeba być w większym mieście. Większość nie będzie zainteresowana dead dropami, ale bardzo niewielu będzie, a jeśli masz miasto liczące milion lub nawet więcej, jest bardziej prawdopodobne, że znajdziesz klientów.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Założę się, że nie byłoby mądrze używać martwej kropli więcej niż raz? Poprzedni nabywca może sprawdzać lokalizację, aby ją ukraść?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Myślę, że najlepiej byłoby nigdy więcej go nie używać. Jeśli w dużym mieście, byłoby to łatwe do zrobienia, ale mniejsze obszary mogą mieć trudności. Nie wiem jednak, mniej klientów, mniej potrzebnych lokalizacji.

Zastanawiam się, jak martwe punkty działałyby na dużą skalę. Tylko w tylu miejscach można dyskretnie zmieścić funt. Nawet większe ilości musiałyby zostać gdzieś przetransportowane, współrzędne oznaczone, a następnie zakopane w bardzo płytkiej dziurze.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Potrzebujemy skrzynek z zamkami, które można otworzyć tylko za pomocą klucza wysłanego na telefon. Ale to nie potrwa długo, zanim LE po prostu usiądzie obok niego i poczeka
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Możesz połączyć wysyłkę produktów pocztą i martwe zrzuty tego samego produktu dla klienta w Twojej okolicy, w ten sposób Twój opsec wzrośnie o % Twojej pracy. Zrzuty małych ilości mogą być wykonywane w mieście, na dużą skalę pracujesz na obszarach wiejskich, na przykład możesz zakopać produkt, a następnie wysłać współrzędne zaszyfrowane za pomocą pgp. Jeśli pracujesz w zespole, możesz również upuścić produkt dla swojego partnera, który następnie wyśle paczkę, co po raz kolejny zwiększy twoje bezpieczeństwo operacyjne. Inną rzeczą, którą możesz zrobić, jest upuszczanie różnych paczek, zbieranie pieniędzy w gotówce przez klienta, a następnie wysyłanie ich do miejsca, w którym już upuściłeś paczkę, może nie jest to najlepsze dla twojego opsec, ale naprawdę lepsze niż noszenie rzeczy ze sobą podczas sprzedaży w mieście. Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić z martwymi dropami, po prostu pomyśl o nich z otwartym umysłem
 
Top