Diazepam alternatywa ? w tym RC w razie potrzeby

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Cześć Organics i wszyscy,
Zastanawiałem się; przepisano mi valium thereis około 3 lata temu, mam 44 lata. Pierwsze spotkanie z bnz i bardzo sceptyczne.
Na początku go nie brałem, ale bardzo szybko. 2 mg, wiem, że to orzeszki ziemne.
Naprawdę naprawdę podjąłem wszelkie środki ostrożności, aby nie dopuścić do narastania accoutumance lub jakichkolwiek niepożądanych efektów.
W rzeczywistości nie mogę spać. hiper czujny. bs. w każdym razie
Uważam, że bardziej efektywne jest bycie naćpanym 2-3 dni co 15 dni niż bycie małym diazem każdego dnia, jak zalecają lekarze.

Teraz mogę powiedzieć, że nigdy nie nadużywałem diaz, [myślę, że] w rzeczywistości brałem zastrzyki około 10-15 mg co 15 dni. Nie co miesiąc. Powiedzmy, że zużyłem <10 pudełek po 2 mg i 1 pudełko po 5 mg w ciągu 3 lat.
Faktem jest, że to już nie działa, nadal czuję efekt anksjolityczny, ale nadal nie mogę spać ani się wyluzować (nie mów o zolpidemie, 50 mg jest nieefektywne, ale moje sny stały się bardzo funky).
Wreszcie, miałem okazję zdobyć 1 pudełko 0.5 xanax, wciąż sceptycznie; Wziąłem tylko 1 przed śniadaniem i jeden przed obiadem. nie czułem dużej różnicy z diazem, ale może to być niewielki niewielki efekt.
Naprawdę nie chcę być uzależniony od bnz i chciałbym wiedzieć, czy istnieje alternatywa dla "starego dobrego diaza", silniejszego, nawet RC, długiego okresu półtrwania nie xanax i nie zagrażającego, w granicach, które wszyscy znamy tutaj....

Wszelkie porady są mile widziane. Thx Organics i wszyscy!
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Wygląda na to, że byłeś ostrożny w stosowaniu benzoesu, co jest dobrym podejściem, biorąc pod uwagę potencjał uzależnienia i tolerancji.

Biorąc pod uwagę twoje doświadczenie i chęć uniknięcia uzależnienia, oto kilka alternatyw:

Gabapentynoidy (np. Gabapentyna, Pregabalina): Leki te są czasami stosowane poza wskazaniami w przypadku lęku i problemów ze snem. Mogą być skuteczne dla niektórych osób bez takiego samego ryzyka uzależnienia jak benzoes, choć mają swoje własne skutki uboczne i potencjał do nadużywania.

Hydroksyzyna: Lek przeciwhistaminowy o właściwościach przeciwlękowych. Nie uzależnia i może być stosowana jako alternatywa w leczeniu lęku lub jako pomoc w zasypianiu.

Buspiron: Niebenzodiazepinowy lek przeciwlękowy, który jest ogólnie dobrze tolerowany. Jego nagromadzenie w organizmie wymaga czasu, więc nie jest przydatny w przypadku ostrego lęku, ale może być pomocny w przypadku przewlekłego lęku.

Melatonina: W przypadku problemów ze snem korzystne może być stosowanie melatoniny lub agonistów receptora melatoniny, takich jak Ramelteon*. Mogą one pomóc regulować cykle snu bez ryzyka uzależnienia.

Badane substancje chemiczne (RC): Etizolam (tienodiazepina, nie technicznie benzo) jest czasami stosowany, choć warto zauważyć, że ma podobne ryzyko jak tradycyjne benzo. Należy również zachować ostrożność w przypadku RC, ponieważ ich profile bezpieczeństwa są mniej ugruntowane i mogą nieść ze sobą znaczne ryzyko.

Jeśli jesteś nastawiony na znalezienie silniejszego benzo lub substancji podobnej do benzo, Сlonazepam może być najbliższy temu, czego szukasz pod względem dłuższego działania i łagodniejszych efektów. Jednak ryzyko uzależnienia nadal istnieje, więc ważne jest, aby zrównoważyć skuteczność z bezpieczeństwem.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Danke Herr Theophrastus, za podzielenie się tym wszystkim.
Moje mroczne lenistwo popycha mnie do przewidywania awaryjnego zestawu diazepamu (oglądanie i oglądanie syntezy nordiazepamu sprawia, że bardziej interesuję się chemią...).
Ale wygląda na to, że nałóg się nie obniża - wraca do normalnej bazy - jak inne narkotyki? Naprawdę zachowuję ostrożność i potrzebuję 60-70 mg, aby osiągnąć pożądany efekt hipnotyczny, a czasami, jeśli nie jestem w odpowiednich ustawieniach, tęsknię za pociągiem,,,, pozostając przytomnym, ale diazed## te bzn są złe.
Gabapentyna jest jak prośba o specjalny status i jest bardzo obserwowana, co zauważyłem tutaj.
Metabolitem hydroksyzyny jest cetyryzyna, która w połączeniu z diazepamem wywołuje u mnie koszmary...
Więc jestem teraz w porządku z melatoniną otc i doksylaminą otc. Niskie dawki. Myślę, że mogę spać łatwiej, ale nie czuję efektu anksjolitycznego, nie ma. i czuję zawroty głowy, które mają tendencję do zmniejszania się z dnia na dzień.
tschuu Organics n all.
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Deals
2
Witam
Cóż za miła odpowiedź od Paracelsusa
W każdym razie spróbuję dać ci kilka rad jako "pracownik" produktów farmaceutycznych. Jedyne, co mogę polecić, to trzymanie się z dala od wszelkich benzo, są one niesamowicie uzależniające i jest to częsty krok, jaki widzę u osób, którym przepisano diazepam. Przy długotrwałym nadużywaniu te leki mają straszne skutki uboczne, podobnie jak inne twarde narkotyki, takie jak kokaina.
Dla relaksu lub niepokoju niektórzy z naszych klientów używają lyrica (pregabalina) z mniejszym nadużyciem, jak widzę, ale jest droższa i trudniejsza do zdobycia na czarnym rynku, przynajmniej tutaj, nie wiem w USA lub innych krajach.
Do spania niektórzy ludzie, którzy chcą trzymać się z dala od benzoesu, używają zolpidemu (nie widziałem żadnych efektów dla ciebie).
Inne mniej uzależniające benzoesy, jak wynika z mojego doświadczenia, to lormetazepam (noctamid).
Tutaj w Hiszpanii jest Orfidal, como LG używany do spania z problemami lękowymi, który jest lorazepamem 1mg i wszyscy ludzie wolą go od generycznego lorazepamu (2-5mg), ponieważ jest bardziej skuteczny przy mniejszej dawce, nie wiem dlaczego, ale wiele osób twierdzi, że orfidal (lorazepam 1mg) jest lepszy niż generyczny lorazepam 5mg, może ktoś taki jak @Paracelsus z większą wiedzą może wyjaśnić. Dzieje się tak również z innymi benzoesami, takimi jak trankimazin (alprazolam) i rivotril (klonazepam).
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Dzięki, postaram się odpowiedzieć. Istnieje kilka czynników, które mogą wyjaśniać, dlaczego ludzie uważają, że Orfidal lub inne markowe wersje są "lepsze" niż generyczne alternatywy, mimo że substancja czynna jest taka sama.
  • Postrzeganie jakości i skuteczności: Ludzie często postrzegają markowe leki jako bardziej skuteczne niż leki generyczne, nawet jeśli składnik aktywny jest identyczny. Ma na to wpływ efekt placebo, w którym ludzie psychologicznie oczekują lepszych wyników od znanej marki, co może prowadzić do subiektywnej poprawy ich samopoczucia.
  • Reputacja i zaufanie do marki: Marki takie jak Orfidal (lorazepam), Trankimazin (alprazolam) i Rivotril (klonazepam) mają ugruntowaną reputację. Pacjenci, a nawet pracownicy służby zdrowia mogą bardziej ufać tym markom, ponieważ istnieją one od dłuższego czasu i są wspierane przez znane firmy farmaceutyczne.
  • Substancje pomocnicze i składniki nieaktywne: Podczas gdy substancja czynna w lekach markowych i generycznych jest taka sama (np. lorazepam), mogą występować niewielkie różnice w substancjach pomocniczych (nieaktywnych składnikach stosowanych jako wypełniacze lub spoiwa). Składniki te mogą wpływać na szybkość wchłaniania leku lub jego działanie po zażyciu (np. szybkość rozpoczęcia działania). Niektóre osoby są wrażliwe na te różnice i mogą uważać, że wersja markowa działa dla nich bardziej konsekwentnie.
  • Biodostępność: Chociaż leki generyczne muszą być biorównoważne z lekami markowymi, mogą występować niewielkie różnice w biodostępności (ile leku dociera do krwiobiegu i jak szybko). Nawet niewielkie różnice, zwłaszcza w przypadku tak silnego leku jak lorazepam, mogą prowadzić do tego, że niektóre osoby będą uważać, że Orfidal (1 mg) jest bardziej skuteczny niż generyczny lorazepam, nawet w wyższych dawkach.
  • Percepcja niższej dawki z lepszym efektem: Niektóre osoby preferują Orfidal 1 mg, ponieważ uważają, że zapewnia on silny efekt przy niższej dawce w porównaniu do generycznego lorazepamu (np. 2-5 mg). Może to częściowo wynikać z postrzeganego lepszego wchłaniania lub spójności z wersją markową, dzięki czemu wydaje się, że uzyskują silniejszy efekt nawet przy mniejszej dawce miligramowej.
  • Spójność markowych preparatów: Marki zazwyczaj mają ścisłą kontrolę jakości, co może prowadzić do bardziej spójnych efektów z każdą tabletką. Ludzie mogą uznać markowe wersje za bardziej przewidywalne w swoich efektach niż leki generyczne, w przypadku których może wystąpić niewielka zmienność między partiami.
  • Lęk i komfort psychiczny: Osoby cierpiące na stany lękowe często tworzą psychologiczne przywiązanie do konkretnych leków, które pomogły im w przeszłości. Jeśli Orfidal lub Trankimazin działały dobrze w ich przypadku wcześniej, mogą czuć się pewniej, trzymając się ich. Przejście na wersję generyczną może wprowadzić niepewność, która może pogorszyć lęk, prowadząc do postrzegania leku generycznego jako mniej skutecznego.
  • Właściwości fizyczne tabletek: Markowe leki często wyglądają inaczej niż leki generyczne. Na przykład rozmiar, kształt, kolor, a nawet smak tabletki mogą się różnić, a niektórzy pacjenci czują się bardziej komfortowo ze znajomym wyglądem markowego leku. Jeśli lek generyczny wydaje się inny, mogą podświadomie kojarzyć go z niższą jakością lub skutecznością.
  • Wpływ marketingu: Firmy farmaceutyczne inwestują znaczne środki w marketing swoich markowych leków. Z biegiem czasu lekarze mogą rozwinąć preferencje dotyczące przepisywania określonych marek, zwłaszcza jeśli w przeszłości mieli dobre wyniki z pacjentami. Preferencje te mogą być przekazywane pacjentom, którzy następnie proszą o te same marki.
  • Zalecenia lekarzy: W wielu przypadkach lekarze mogą preferować przepisywanie markowych leków, ponieważ ufają danemu produktowi lub mają z nim większe doświadczenie. Pacjenci często ufają osądowi lekarza, a jeśli w przeszłości przepisano im Orfidal lub Trankimazin, mogą czuć się pewniej, wybierając te produkty zamiast leków generycznych.
  • Przepisy obowiązujące w danym kraju: Hiszpania może mieć bardziej rygorystyczne lub bardziej szczegółowe wytyczne dotyczące produkcji markowych leków, takich jak Orfidal, zapewniając nieco wyższy standard lub jednolitość, na której pacjenci mogą polegać, nawet w porównaniu z lekami generycznymi produkowanymi zgodnie z łagodniejszymi standardami.
Chociaż nie ma ostatecznego farmakologicznego powodu, dla którego Orfidal (lorazepam 1 mg) lub inne markowe benzodiazepiny, takie jak Trankimazin i Rivotril, powinny być "lepsze" niż ich generyczne odpowiedniki, połączenie czynników psychologicznych, drobnych różnic w składzie i osobistych doświadczeń przyczynia się do postrzegania markowych leków jako bardziej skutecznych. Reakcja każdej osoby na lek może się nieznacznie różnić w zależności od różnych czynników, w tym wchłaniania, wcześniejszych doświadczeń i komfortu psychicznego, co czyni tę kwestię złożoną.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Nie wiem jak gdzie indziej, ale we Francji ci, którzy mogą przepisywać, i ci, którzy mogą sprzedawać w biurach, działają coraz bardziej jak zwykli sprzedawcy towarów lub jak sprzedawcy.
Obowiązkowe jest czytanie i (próba) zobaczenia dynamiki pigułek, którymi cię karmią... samo pytanie ich i słuchanie lub obserwowanie ich języka ciała jest po prostu dziwne samo w sobie. nie zawsze jednak.
nie czytaj tego tekstu. czuję, że prosta nalewka THC mogłaby zastąpić dużą część tego biznesu, ale jestem metalicznym heretykiem.
 
Top