Malonian dietylo(fenyloacetylo). Czy trudno jest z nim pracować, czy to ja?

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Witam,

Nie jestem zbytnio pytający, zwykle odpowiedzi są zwykle na forach, w moim przypadku też tak było, ale nie jestem w stanie tego znaleźć, jest dużo informacji i bardzo różnych, a przynajmniej tak mi się wydaje. Przede wszystkim przepraszam za mój angielski, tłumacz Google.

Kupić chiński Diethyl(phenylacetyl)malonate 20320-59-6 w postaci płynnej. Moim jedynym celem jest zrobienie siarczanu amfetaminy, do tej pory jak inni koledzy na tym forum kupowałem a-oil czyli amfetaminę freebase, z której jak wiadomo niewiele trzeba było robić żeby usunąć sól.

Problem w tym, że z jakiegoś powodu w Europie są problemy z dostaniem a-oil i zostałem zmuszony do zakupu 20320-59-6

Kroki w zależności od dostawcy

1.Wziąć 100g oleju i 350g roztworu NaOH (50%) i wymieszać, mieszać w temperaturze pokojowej przez 0,5 godziny, dostosować wartość PH do 2 za pomocą stężonego kwasu solnego (33%, 37%) kroplami.
2. Przenieść do szklanej kolby reakcyjnej, dodać chłodnicę, podgrzać do 105 ° C i refluksować reakcję przez 5-8 godzin (może być 5 godzin), aby uzyskać olej, dodać 2 g bezwodnego siarczanu sodu, suszyć 30 minut, flitrować, uzyskać żółty olej


Jaka jest twoja opinia? Jaki produkt otrzymam w ten sposób? P2p, a-oil....
Co powinienem zrobić dalej, aby usunąć siarczan amfetaminy?
Dziękuję
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
To trudny produkt, lepszy proszek 5449...
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Dzięki. Zastosuję się do twojej rady
 
Top