Blue Benzodiazepine tranquilizers Amphetamine Dyskusja: Amfetamina i benzodiazepiny

decreasing of the effects or the opposite action

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Amfetamina i benzodiazepiny

Benzodiazepiny, ze względu na kombinację efektów i skutków ubocznych, są uważane za jedne z najbardziej kontrowersyjnych leków stosowanych w psychofarmakologii.

Z jednej strony dają wielu ludziom długo wyczekiwany spokój, ukojenie, a w niektórych przypadkach dosłownie podnoszą standard życia z dna. Z drugiej strony szybko tworzą silne uzależnienie z obrzydliwie silnym zespołem odstawienia i są kanonicznym przykładem narkotyku instytucjonalnego.

Jeśli chodzi o sferę substancji rekreacyjnych, sytuacja pozostaje taka sama. Z jednej strony, benzodiazepiny są niezbędne dla tych, którzy używają stymulantów i euforetyków. Z drugiej strony, połączenie tych grup substancji może nadal wywoływać nieprzyjemne i zagrażające życiu sytuacje.

Ale najpierw o tym, co dobre.
Z punktu widzenia zdrowia, amfetaminy powinny być łączone z benzodiazepinami tylko w przypadku przedawkowania lub złagodzenia poważnych skutków ubocznych.

Jeśli chcesz złagodzić zwiększone pobudzenie i niepokój po sesji amfetaminowej, zmniejszyć nadmierne obciążenie serca lub szybciej zasnąć, benzodiazepiny mogą pomóc.

Zalecamy stosowanie kombinacji w tej kolejności:
stosowanie amfetaminy - amfetamina się kończy lub wygasła - stosowanie benzodiazepin w razie potrzeby.

Podobnie jak w przypadku każdej kombinacji, dawka jej składników powinna być mniejsza niż w przypadku substancji przyjmowanej osobno.

Przykłady dawek benzodiazepin, które są dopuszczalne do uspokojenia pod koniec lub po nadmiernej sesji amfetaminy:
Alprazolam 1-1,5 mg
Diazepam 10-15 mg
Lorazepam - 2-3 mg

Jeśli masz dostęp do innej benzodiazepiny, możesz użyć przykładów dawkowania jako przewodnika i obliczyć wymaganą ilość substancji za pomocą kalkulatora dawkowania innej firmy(link do clearnet).

Przyjmowanie środków uspokajających z wyprzedzeniem lub równolegle z amfetaminą nie ma większego sensu - zmniejszy to skuteczność stymulanta i stworzy ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

A propos skutków ubocznych. Głównym problemem związanym z łączeniem amfetaminy i benzodiazepin jest szczególny przypadek połączenia środka pobudzającego i depresyjnego dla ośrodkowego układu nerwowego. Jest to kombinacja, która niesie ze sobą realne zagrożenia dla zdrowia.

Głównym złoczyńcą jest tutaj nadmierne odurzenie depresyjne, tj. środek uspokajający. Jeśli zostanie przyjęty w tym samym czasie, a dawki nie będą przestrzegane, środek pobudzający zamaskuje efekt uspokojenia. Osoba straci subiektywne wytyczne dotyczące swojego stanu i nie będzie w stanie rozpoznać odurzenia na czas, co pogorszy się, gdy działanie stymulanta zbliży się do końca.
(z reguły stymulanty działają krócej niż depresanty).

Następnie osoba może doświadczyć utraty kontroli, nieproduktywnego odhamowania, utraty przytomności. Podsumowując, mogą one prowadzić do urazów lub komplikacji zagrażających zdrowiu.

Dodatkowym czynnikiem obciążającym jest swego rodzaju huśtawka dla serca i naczyń krwionośnych spowodowana wielokierunkowym działaniem amfetaminy i środków uspokajających. Powoduje to dodatkowy stres i problemy dla silnika.

Ponadto połączenie to charakteryzuje się odwodnieniem. W większym stopniu z powodu braku kontroli nad przyjmowaniem płynów. Nawadniaj się!

Nie zapominajmy o uzależniającej mocy benzodiazepin. Nie zalecamy przyjmowania ich za każdym razem, aby dobrze spać po amfetaminie. Używaj benzodiazepin tylko wtedy, gdy naprawdę tego potrzebujesz. Robienie z nich stałego gościa na imprezie to zły pomysł.

Razem. Łączenie amfetaminy i benzo może być bezpieczne, a nawet pomocne, jeśli pamięta się o potrzebie, kolejności i dawkowaniu spożycia.
 
Last edited by a moderator:

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Dla mnie jest to idealna kombinacja, aby zasnąć po weekendzie imprezowania i być znowu "normalnym" w poniedziałek rano.

Moja kombinacja od lat to Diazepam, Lorazepam i Oxazepam.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Nigdy o tym nie wiedziałeś, wszystkie czy tylko kilka?
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Jeden z nich. Barbiturany są bardziej skuteczne, ale wymagają ostrożności przy dawkowaniu. Środki uspokajające są bardziej przystępne cenowo, ale łagodzenie psychostymulacji jest powolne.
 

Yeah Science

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 12, 2022
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Jak również zmniejszenie i zarządzanie epizodem psychotycznym podczas odstawienia.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
To niebezpieczna kombinacja, nawet jeśli bierze się niskie dawki benzo, nie dla zdrowia, ale dla uzależnienia. uzależnienie od benzo jest najgorsze i długotrwałe. W moim przypadku, kiedy straciłem dom, znowu zacząłem brać te diazepamy 10-20 dziennie, śpiąc w samochodzie 30 mg nie dla snu, ale żeby zachować spokój i trochę mniej negatywnie nastawić się do niektórych rzeczy w życiu. Teraz znowu się uzależniłem, jeśli ich nie biorę, moje ciało tego potrzebuje. więc kiedy rzucasz amfetaminę, musisz wziąć te tabletki, aby ciało odpoczęło i mogło spać. w moim złym czasie po odwyku od ghb wziąłem 100-130 mg diazepamu, zajęło mi to 4 miesiące, aby pozbyć się ciągłego strachu i aspołecznych zachowań.
Ghb jest pojebane, ale po 2 tygodniach można już iść po 2 latach 5 ml lub 2 gbl co 2,5 godziny.
oba w połączeniu z amfetaminą.
Nigdy nie żałowałem binge'u ghb/amfetaminy, ale mógłbym spowodować więcej kłopotów, gdybym zrobił to ponownie i to jest to, czego się nauczyłem.

Po prostu zdaję sobie sprawę, że te tabletki są w moich oczach naprawdę niebezpieczne, nawet bez przyjemności z nadużywania narkotyków.
Ale kiedy nie śpisz wystarczająco dużo i nie masz miejsca na relaks i prywatność, cieszę się, że mam je w pobliżu, nie sprawiają, że jestem "zły" jak alkohol lub szalony i wydałem ostatnie pieniądze na dziewczynę z ghb lub coś w tym stylu.

Więc nie polecam go używać alkohol robi robotę, jeśli normalnie nie pijesz.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Zanim sięgnąłem po amfetaminę, uwielbiałem używać Flunitrazepamu. To była naprawdę dobra, płynna jazda. Benzoes nigdy tak naprawdę mnie nie spowalniał ani nie usypiał, chyba że wziąłem dużą dawkę. Wolałem piwo jako hamulec i zioło do spania. Nie piję, więc 2 lub 3 piwa spowalniają mnie bez strasznych efektów alkoholowych. Mówiąc z mojego doświadczenia, benzoes są bardzo przebiegłe. Nie zdajesz sobie sprawy, jak szybko stają się nałogiem, dopóki już się od nich nie uzależnisz. Są bardzo trudne do odstawienia. Spędziłem lata, aby się od nich uwolnić i nie polecam ich. Tutaj lekarze nie wypisują recept, jeśli nigdy wcześniej nie przepisano ci benzoesu.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Nie ma wyjątku, gdy bierzemy stymulanty, takie jak prędkość, aby mieć benzo, dla mnie mówiąc, łatwo zasnąć, ale ma to wpływ na moją krótką pamięć, więc zgubię przedmioty lol ... wolę Diazepam, ponieważ myślę, że tylko mówienie ma wpływ na mięśnie, aby się zrelaksować, jeśli się nie mylę ... ty
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Cześć, jestem trochę spóźniony i nie jest to bezpośrednio związane, ale czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć syntezę flunitrazepamu/rohypnolu?
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Znałem ludzi, którzy używali amfetaminy i nitrazepamu w celach rekreacyjnych!
 
Top