Apteczne przysmaki

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Czy lubisz drogerie? Wszyscy kochają apteki, ponieważ można w nich kupić leki, które mogą wyleczyć nasze rany i choroby.
Ale wielu z nas wie również, że niektóre leki apteczne mogą nie tylko leczyć ciało, ale także dawać przyjemność w dosłownym tego słowa znaczeniu!

Ponad 500 lat temu Paracelsus, największy szwajcarski lekarz, alchemik i przyrodnik, powiedział:
"Alle Dinge sind Gift, und nichts ist ohne Gift, allein die Dosis macht dass ein Ding kein Gift ist"
Co można przetłumaczyć z niemieckiego jako "Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. Tylko dawka czyni truciznę".
Wprowadzenie leków chemicznych do medycyny było promowane przez Paracelsusa. W rezultacie jest on uważany za jednego z twórców nowoczesnej nauki. Już wtedy rozumiał, że od leku do trucizny jest jeden krok. Podobnie jak od leku terapeutycznego do pełnego haju. Tylko właściwa dawka determinuje efekt.

W tej sekcji omówimy najpopularniejsze leki apteczne, które można kupić w różnych krajach. Niektóre leki są sprzedawane praktycznie gotowe do użycia: kup i używaj. Inne leki zawierają niewielkie ilości substancji czynnej, więc aby uzyskać pożądany efekt, należy je spożywać lub pić w dużych ilościach. Nieuchronnie będzie to miało poważny wpływ na organizm. W większości przypadków negatywne skutki uboczne przeważają nad działaniem leku.
Niestety, większość drogerii sprzedaje te leki w takiej mieszanej formie: firmy farmaceutyczne znają możliwości i skład swoich leków, więc starają się w taki czy inny sposób uczynić je mniej atrakcyjnymi dla uzależnionych.

W tej sekcji omówiono, jak uniknąć skutków ubocznych i jak zmniejszyć ekspozycję na leki kupowane w aptece.
Omówimy również, jak wyodrębnić składnik aktywny z pożądanego produktu aptecznego za pomocą improwizowanych środków.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Jestem wielkim fanem DXM, to wspaniały, ciepły narkotyk o dużej wszechstronności, biorąc pod uwagę różne płaskowyże, a efekt po zażyciu jest świetny. Większości problemów związanych z żołądkiem można uniknąć, kupując produkty wyprodukowane specjalnie bez cukrów obecnych w większości produktów zawierających tylko DXM.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Niedawno dostałem w swoje ręce rzadki siarczan morfiny, a także Trapentadol (Palexia), który można łączyć z oksykodonem w celu wzmocnienia działania oksykodonu (nie dla początkujących), jestem podekscytowany ich posiadaniem, ale tak trudno jest je komuś rozdać, wiedząc o potencjalnym śmiertelnym działaniu już przy niewielkich dawkach.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Co wszyscy myślą o metylofenidacie? Wydaje się, że nie ma na niego dużego popytu, ale kiedy widzę go w darknecie, ceny są szalone
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
uwielbiam mph. ogólnie uwielbiam stymulanty, ale mph i amfetamina to moje ulubione ^_^ focalin to najlepsza marka imo.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Pracuję na china angle do 4F-MPH
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Chciałem spróbować kupić czysty metylofenidat i sprawdzić, czy ludziom się spodoba. Ćpuny płacą tutaj absurdalne kwoty za Ritalin i Ritalin UNO. Wydaje się, że bezpieczniej jest prychać lub dożylnie przyjmować proszek niż te cholerne kamyki o przedłużonym uwalnianiu.
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Aha i zawsze chciałem spróbować zrobić z tego freebase. Podobno Ritalin crack jest całkiem niezły. :p
 
  • Wow
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
jeśli jesteś chętny, chciałbym próbkę ^_^
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Przez cały dzień siedziałem przy biurku w bibliotece i piłem wodę sodową, pracowałem bardzo efektywnie, ale teraz jestem senny. 4F-MPH to często złe partie sub-MPH, ale są tkaniny w Chinach, które robią to w pełni dobrze [sic], więc wtedy jest to super-MPH. Ale mam trwałą tolerancję na Ritalin, a na początku było to jeszcze słabsze AMP, więc kocham metę przynajmniej w moich snach. China Fabrics robi dużo 4MMC - więc szukaj go w przewodnikach, a następnie pytaj wszystkich sprzedawców o swoje narc. Wielu ma 2FDCK, PVs, MDMA, GHB, Noids (-ACA: s jest chińskim wynalazkiem indo[zo]les),
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Sklepy farmaceutyczne, w których bywam, mają wszystko dość zamknięte. Powiem ci, że dawka kratomu jest podobna do opiatów. Phenibut jest bardzo podobny do benzo. Po prostu zrób sobie przerwę, ponieważ tolerancja szybko rośnie
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Czerwony Kratom (tani proszek, ale powinien być ekstrahowany do 10-100x) jest równy klasie Canniabis Indica Hasch Downer. Żółty (złoty) jest nieco wyższy, ale głównie niższy, zielony Kratom jest nieco niższy, ale głównie wyższy. Biały Kratom jest w najlepszym przypadku równy Canniabis Sativa 'Creen Crack' Upper. SuperRed Kratom to HydroxyMitragynin (do kupienia) 17 razy silniejszy niż doustna morfina.
 
Top