Łatwa technika gazowania (w pomieszczeniach i dyskretnie)

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
napisane przez użytkownika vespiary blaztoff, link tutaj (literówki + brak dodatkowej treści, link tylko 4 punkty)


Wymyśliłem tę technikę gazowania dla wszystkich, którzy mają ograniczoną przestrzeń, nie mogą wyjść na zewnątrz i mają sąsiadów w pobliżu.

Kup dwie plastikowe butelki Nalgene w lokalnym sklepie naukowym. Lub jedną butelkę Nalgene, jedną szklaną butelkę z zakręcaną pokrywką. Wywierć otwór pośrodku każdej z pokrywek i przełóż przez niego końcówkę węża ze sklepu z narzędziami. Upewnij się, że jest to hermetyczne uszczelnienie. Umieść tam kilka uszczelek, aby zapewnić bezpieczeństwo. Jeśli chcesz, weź trochę wypełniacza i posmaruj go na zewnątrz, aby się upewnić. Następnie podłącz wąż od pokrywy do pokrywy. Lubię te pneumatyczne węże w oplocie do przewodów hydraulicznych, ponieważ mają one złącze ciśnieniowe zapewniające hermetyczne połączenie. (Wywierć mniejszy otwór w pokrywie na gaz i załóż na niego uszczelniany króciec.

Teraz umieść sól kamienną w butelce z gazem, szczelnie zamknij, a w drugiej umieść mieszankę toluenu. Wlej środek siarkowy do małego otworu w korku butelki gazującej i gotowe. Dosłownie obserwujesz, jak gaz przechodzi do pojemnika gazującego i widzisz, jak produkt wypada. Można to pozostawić na kilka dni bez żadnych obaw. Trwa to trochę dłużej niż bąbelkowanie, ale nie trzeba tego pilnować. Możesz umieścić pojemnik z produktem na mieszadle magnetycznym i od czasu do czasu ustawić na niskie mieszanie, aby wymieszać mieszankę. Butelka Nalgene jest świetna, ponieważ można ją ścisnąć, aby wydobyć więcej gazu lub wstrząsnąć.

Przekonałem się, że zawsze uzyskasz oczekiwaną wydajność z takiego produktu i nigdy nie martwisz się o wodę, odsysanie lub inne gówno. Wystarczy usiąść i odstawić na kilka godzin, przefiltrować i ponownie dodać gazu. Używam butelki 1L do gazowania i butelki, która jest 3 razy większa od mojej objętości toluenu jako pojemnika do gazowania. Nigdy nie muszę się martwić o wytwarzanie większej ilości gazu podczas gazowania i używam tylko najmniejszej ilości soli i siarki, więc mniej odpadów. Mam nadzieję, że komuś to pomoże.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Ciężko się to czyta i śledzi, ale brzmi interesująco.
 
Top