Question Synteza fenetyliny/kaptagonu z innymi pochodnymi ksantyny/puryny

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Podczas wcześniejszej burzy mózgów, przeglądając stronę Wikipedii poświęconą fenetyloinie, pomyślałem sobie, czy ktoś tutaj stworzył lub wypróbował ko-lek z inną pochodną puryny. Analog 1-allyltheobromine przyszedł mi do głowy, ponieważ przypomniałem sobie chemika z YouTube, który robił i testował go na sobie.

Mówi się, że 1-allilobromina jest znacznie silniejsza niż kofeina i ma potencjalnie mniejszy wpływ na układ sercowo-naczyniowy w oparciu o jej wyższą moc w A1, a nie A2.

Nazwałbym ją fenethalyllthylline lub "fuckimgone" zamiast captagon.

Zastanawiałem się również nad możliwościami innych ko-narkotyków fenetyloaminowo-ksantynowych. 4-mmc-kofeina lub inne.
 

Attachments

  • e0gBlOxJP1.png
    e0gBlOxJP1.png
    3.8 KB · Views: 29

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Myślę, że zamiast tego trzeba by zacząć od 1-allilotiofiliny. Ciekawe, czy nadal będzie miała podobne działanie.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
17
Points
18
Czy to oznacza, że nie potrzebuję teofiliny?
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Myślę, że potrzebna byłaby teofilina ze względu na miejsce, z którym wiąże się cząsteczka amfetaminy.

To wszystko i tak jest teoretyczne, a efekty byłyby nieprzewidywalne. Nie mam wystarczającej wiedzy, aby wiedzieć, jak podstawienie 1-allilowe wpłynęłoby na procedurę syntezy lub farmakodynamikę całej cząsteczki.

Na podstawie spekulacji zakładam, że po metabolizmie byłby prolekiem do amfetaminy i 1-allilofiliny. Zakładam również, że skoro 1-allilobromina jest znacznie silniejsza niż kofeina, to 1-allilofilina również byłaby znacznie silniejsza.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Jeśli chcesz Synthesis fenethylline, musimy komunikować się razem, abyśmy mogli osiągnąć rozwiązania
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Kofeina teofilina teobromina należy do rodziny ksantyn

Myślę, że nie byłaby tak silna jak amfetamina czy fenetylina i metaamfetamina.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Haha, ten filmik sprawił, że zacząłem się zastanawiać, czy fenetylina może być wytwarzana z innymi, znacznie silniejszymi ksantynami
 
Top