Ciekawostka dla mieszkańców stanu Kalifornia w USA

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
Ta sekcja forum jest zajebista!
W Kalifornii, jeśli zostaniesz złapany z fajką, która zawiera "pozostałości" metamfetaminy, zostaniesz oskarżony o posiadanie akcesoriów.
Jeśli masz errr-errr gdziekolwiek poza bańką, jest to posiadanie.

Historia:
Cóż, mój ziomek opuścił spot i nie chciał nosić torby z jakiegokolwiek powodu w kieszeni.
Więc wrzucił całą ósemkę do bańki, zanim zaczął jechać.
Nie pamiętam szczegółów, które doprowadziły do tego, że został wyrzucony.
Uniknął dodatkowego czasu i dodatkowej opłaty za posiadanie, ponieważ stopił ją w swojej fajce.

Był moim pierwszym dilerem, więc kiedy został zatrzymany, LOL, zauważyłem!
Facet był moim przyjacielem - tak samo jak Cartman w South Park był gównianym dupkiem, ale... był przyjacielem... miałem to gówno i byłem gotów znosić jego niewyparzoną gębę. Ujmę to w ten sposób. LOL.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Miałem takiego przyjaciela. Zmarł na atak serca w wieku 36 lat w pokoju hotelowym z igłą prawdopodobnie wystającą z ramienia. Niezdiagnozowana choroba serca, powiedziała jego matka. To dobra rada. Istnieje wiele sposobów na zminimalizowanie szkód ubocznych. Gdybym zabierał coś w podróż, wrzuciłbym to do butelki z wodą, lekko rozbił, zakręcił wieczko. Postawiłbym na niej malutką czarną kropkę markerem i wrzuciłbym ją do bagażnika razem z pozostałymi 10 sztukami. Uncja znika w uncji wody, czyli w 1 łyku. Pusta butelka po wodzie, w której został 1 łyk, nie wzbudziłaby większego zainteresowania, a odparowanie 30 ml wody z 30 g metamfetaminy zajmuje mniej niż 10 minut
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Miałem takiego przyjaciela. Zmarł na atak serca w wieku 36 lat w pokoju hotelowym z igłą prawdopodobnie wystającą z ramienia. Niezdiagnozowana choroba serca, powiedziała jego matka. To dobra rada. Istnieje wiele sposobów na zminimalizowanie szkód ubocznych. Gdybym zabierał coś w podróż, wrzuciłbym to do butelki z wodą, lekko rozbił, zakręcił wieczko. Postawiłbym na niej malutką czarną kropkę markerem i wrzuciłbym ją do bagażnika razem z pozostałymi 10 sztukami. Uncja znika w uncji wody, czyli w 1 łyku. Pusta butelka po wodzie, w której został 1 łyk, nie wzbudziłaby większego zainteresowania, a odparowanie 30 ml wody z 30 g metamfetaminy zajmuje mniej niż 10 minut
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
O stary, bez jaj, wpadam do dollar general i kupuję sobie kilka balonów wypełnionych helem, jeśli jadę z czymkolwiek przy sobie.
Przywiązujesz cha-chę do balonów i Voila! Bon voyage!

Mam kilka samorodków złota, które wkrótce dodam do tej sekcji dotyczącej transportu.
Zawsze zachowywałem swoje notatki dla siebie.
Ale myślę, że to forum/rynek/społeczność może w końcu być dla mnie miejscem, które będę mógł nazwać domem.
Nie chcę "rzucać pereł między wieprze".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Widziałem to w jednym z odcinków Gliniarzy. Upewnij się, że wypuścisz je, zanim się zatrzymasz, mogą wystrzelić je z nieba, ponieważ balony nie wznoszą się szczególnie szybko. 100% szans, że zatrzymają cię, jeśli wypuścisz balony przez okno, gdy będą cię zatrzymywać
To znaczy na muszce i idąc tyłem do mnie, a następnie przytrzaśnięty ciałem i skuty kajdankami. Tracisz również narkotyki i nie byłbym zszokowany, gdyby odzyskali te balony. Mogą odczytać twoją tablicę rejestracyjną z satelity, więc nie ma powodu, dla którego nie mogliby po prostu obserwować, gdzie idą i gdzie kończą. Mogłeś po prostu umieścić go między filtrem powietrza a obudową. Nigdy nie widziałem gliniarza przeszukującego pod maską, a gdyby to zrobili, nadal by go tam nie znaleźli ani pod akumulatorem.
 

escheto830

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
SOCKOFIT NO MAN nie rzuciłeś swoich pereł świniom, czytałem wszystkie twoje posty, śmiejąc się z mojego tyłka przez godzinę, człowieku z niektórych jadalnych, człowieku, sprawiłeś, że moja noc
 
Top