Question jak przemycać nasiona i materiały

iforgotmypasswordlol

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tytuł. Chcę uprawiać chwasty, ale jak mogę sprowadzić nasiona do mojego kraju? Mieszkam w Grecji.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Większość nasion jest dystrybuowana w Holandii przez firmy zajmujące się uprawą chwastów.

Możesz pozwolić im wysłać nasiona pocztą na twój adres.

Również na większym DNM są sprzedawcy oferujący nasiona za mniej więcej takie same ceny, jak firmy zielarskie w Holandii, jeśli chcesz pozostać bardziej anonimowy.

Jeśli chodzi o materiały do uprawy, w Grecji muszą istnieć sklepy, w których można kupić wszystko, czego potrzebujesz za gotówkę. Zachowaj ostrożność, ponieważ w innych sklepach znajdziesz wiele urządzeń po niższych cenach, takich jak systemy filtracji, laboratoria, gleba i doniczki!
 

iforgotmypasswordlol

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
JEŻELI i
Jeśli zamówię nasiona i podobne rzeczy, czy moje paczki zostaną przeszukane? To moje największe zmartwienie
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Ogólnie rzecz biorąc, odprawa celna w Holandii jest najbardziej kontrolowaną granicą w UE, więc jest na to szansa.

Niemniej jednak już jakiś czas temu zamawiałem nasiona i nie było z tym problemu, kupowałem też już nasiona w NL i przywoziłem je bez problemu samochodem.

Może warto spróbować z małym zamówieniem. Jeśli dobrze pamiętam, to firmy mają opcje ukrytej wysyłki.

Jeśli jest to dla Ciebie zbyt ryzykowne, nadal możesz kupić je w darknecie
 
Top