Na razie czuję się głupi (to za dużo), jak obliczyć kwas potrzebny do zneutralizowania wolnej zasady aminowej.

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Tak więc znalazłem tę stronę i moje komplementy, jestem nowy w tego rodzaju komunikacji....
Wypróbowałem redukcję Nabh4/Cucl i tak 20gr p2np do (brudnych) 16gr amin... więc jest dobrze

Ale mam 2 pytania
1 * ile kwasu fosforowego 85% potrzebuję na 10 ml wolnej bazy? W tej chwili nie mogę tego rozgryźć, chcę się nauczyć, ale później...

2* Czy istnieje dobry sposób bez żelaza pls do p2p?

przepraszam za mój zły angielski i wdychałem za dużo, chyba pokój!
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Btw po prostu biorę wolną zasadę i destyluję ją parą, ale nienawidzę kwaśnej zasady i myślę, że to jest lepsze, nie mogę określić wydajności, ponieważ użyłem aminy do oczyszczenia z redukcji Leackarta ...

i dlatego pytam, pytam o jeszcze jedną rzecz, mogę zrobić metyloaminę hcl, czy istnieje sposób, w jaki mogę produkować metę na małą skalę?
 

Attachments

  • As25LUnzeQ.jpg
    As25LUnzeQ.jpg
    2.4 MB · Views: 179

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Robię to, ale mam wskazówkę, ile kwasu zmieszam z metanolem, więc teraz wiem, że dodaję 5 ml i sprawdzam za pomocą wycieczek testowych, kiedy dodam prawie cały kwas / metanol. Zwykle używam 30 pasków, ponieważ nienawidzę, gdy muszę zaczynać od nowa.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Użyj jednego paska wielokrotnie, przenosząc kroplę z mieszaniny na część paska.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Miałem te wydatki
Tak, dobrze, że zamówiłem teraz tanie 1 pasek papieru laktozowego.
Wcześniej miałem te z plastikowych pasków Calroth z 4 blokami
 
Top