Potrzebuję wiedzy doświadczonych kucharzy, proszę!

Trakyaglobal

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jak odniosę sukces, jeśli nie mam szklanej wagi w trudnych warunkach domowych? Bardzo trudno jest ukryć, że wszyscy wokół mnie wiedzą o krysztale. Czytam artykuły od dłuższego czasu, ale nie ma gotowca, o którym wiem. Czy możesz mi w tym pomóc? Chcę ugotować go w najprostszy i najłatwiejszy sposób, w sposób, który można uznać za sukces, nawet jeśli nie jest doskonały. Ponieważ mieszkam w Turcji, warunki są naprawdę trudne.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Cześć,

Praktycznie prosisz o to, by jednocześnie zjeść ciastko i je mieć. To niewykonalne.

Poświęć trochę czasu na przeczytanie raportów z syntezy tego, co chcesz zsyntetyzować, amfetaminy, kryształu itp. w przepisach jest napisane prekursory, sprzęt itp. wybierz zgodnie ze swoimi warunkami.

Pozdrawiam
 

Trakyaglobal

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Masz rację, to naprawdę wymaga cierpliwości, ale wygląda na to, że potrzebuję mistrza, który będzie trzymał mnie za rękę, gdy wspinam się po tych schodach. Jako infrastruktura nauczę się czegoś więcej, czytając moje zero, ale będę musiał trochę poczekać. Twój komentarz był dla mnie naprawdę ważny, dziękuję.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jeśli chodzi o chemię, jesteśmy chemikami, operatorami, technikami lub badaczami. Jeśli mówimy o robieniu sarmas lub melanzane, to IMO, kucharze mają rację.
 
Top