[Metoda Jungle] 15-minutowe obracanie dowolnego glicynianu BMK, który przechodzi przez kwas.

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Nie jest to nic szczególnego;
  1. 1 kg glicynianu (może być również płynny).
  2. 1 kg wody (cieplejsza woda oznacza mniej kwasu).
  3. 1,2 l kwasu siarkowego 98%.
Można to nawet przeskalować do IBC, jeśli powoli wlejesz do niego kwas, jednocześnie mieszając.

Nie robiłem tego, ale najlepiej byłoby zamknąć na szkle i pozwolić oparom bulgotać przez wąż PTFE do mocnego ługu lub wody z sodą oczyszczoną.
Jeśli zrobisz to w ten sposób z ogrzewaniem, możesz ponownie podgrzać rozpuszczalnik kwasowy do ponownego użycia.

Nie używaj tego do stali nierdzewnej, żadnego gatunku. Nawet w przypadku tytanu nie jest to zalecane.
Tworzywa HDPE do metod dżungli, szkło do ponownego użycia.

Należy pamiętać, że w tej reakcji to opary najprawdopodobniej redukują, po tej reakcji należy ustawić pH 14, a następnie pH 7 i albo destylować próżniowo, albo zagotować do 130 stopni i użyć w dalszych reakcjach. Jeśli nie używasz platyny do uwodornienia, a olej jest klarowny, możesz generalnie używać go bez próżni.

Muszę wspomnieć, że mój kolor jest bardzo klarowny z kwasem siarkowym, który normalnie nie jest tak klarowny (prawdopodobnie dlatego, że użyłem wtedy drewnianego patyczka lub miałem za dużo wulkanicznego).
 

Attachments

  • zlSoAFk5gI.jpg
    zlSoAFk5gI.jpg
    417.8 KB · Views: 355
  • A7am5UoKjL.mp4
    3.1 MB · Views: 0
  • jJ92zmMlBR.mp4
    16.2 MB · Views: 0

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Mój nie destylowany fenyloaceton z BMK 5449 wygląda następująco:

Iw8EftZzFm


Czy powinienem się martwić?
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Spróbuj z kwasem siarkowym, a zobaczysz. Ten z kwasem siarkowym, jeśli jest mało spalony, można bezpośrednio ługować z reakcji rtęci bez ekstrakcji.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Wygląda na to, że niestety nie zrozumiałeś żartu. Powodem może być to, że nigdy w życiu nie widziałeś czystego P2P, ale tylko zgaduję.

Przykro mi to mówić, ale ta "metoda" jest odrażająca. To nie jest również dla glicydanów, ale dla soli kwasu glicydowego, co nie jest tym samym.

Ale nie jestem tutaj, aby głosić moralność, zdaję sobie sprawę, że jest to nastawione na zysk bez względu na jakość i dobrze pasuje do rodzaju praktykowanego przez Leuckarta i do "Pasty" produktu, który ma coraz mniej wspólnego z prawdziwą amfetaminą. i dlatego jest sprzedawany jako "Amphetamine Ultra +++" lub podobny, 90% kofeiny, 5% RC na bazie kationu, reszta to bzdura i posypka bazy amfetaminy na wszystko dla rybiego zapachu. Jest to wtedy szczyt optymalizacji, ponieważ nie trzeba w ogóle przechodzić przez kłopoty z chemią. Pomyśl tylko, ile czasu możesz w ten sposób zaoszczędzić!

Tutaj na forum byłbym wdzięczny, gdyby ludzie mogli powstrzymać się od nazywania czystym czegoś, co nigdy nie zostało oczyszczone i nigdy nie zostało przetestowane w laboratorium. Mówię o wszystkich "dużych" syntezatorach amfetaminy, mety, mefedronu. A-PVP itp.

Jak powiedziałem, nie krytykuję tego wszystkiego, każdy musi sam zdecydować o takich kwestiach, ale pozostańmy przy rzeczywistości i uczciwi, unikając oszukiwania się, że te ultra uproszczone sposoby oszczędzania czasu kończą się produktem wysokiej jakości.

Dzięki.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Jeśli po destylacji próżniowej produkt jest czysty, nie wszystkie metody wymagają destylacji substancji. Powodem, dla którego metoda emde wykorzystuje próżniowe P2P, jest kosztowna platyna

Nie chcę tu prawić kazań, ale jest różnica między partiami 100 ml a partiami 100 l.

Zanieczyszczenia są również w redukcjach kwasu fosforowego, ponieważ luzem zawsze używają inox 316L (lub nawet niższego), który ostatecznie trafia do oleju, co widać, gdy biały fosfor zmienia kolor na zielony.

I jest różnica między p2p zredukowanym kwasem siarkowym lub białym fosforem, możesz sprawdzić samemu, redukując rtęć i dodając ług, ten obrócony kwasem siarkowym bezpośrednio trafia na wierzch, w przeciwieństwie do drugiego (użyłbyś gorącego ługu).

Ale amk nigdzie nie przeczytałeś tego Intela
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Słuchaj, JB, nie pozwól, aby ktoś ci coś powiedział... uwierz mi, że gówno wiem... jedyne, co wiem, to pieniądze. jesteś bardzo blisko drogi tylnymi drzwiami... uwierz mi... nie przestawaj się pieprzyć, a zostaniesz nagrodzony.... :ninja:
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
To nie ma żadnego sensu, przepraszam.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
kwas fosforowy czy hcl hydrolisys? ktoś mi powiedział, że kwas cytrynowy daje najlepsze rezultaty
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Czy możesz nam powiedzieć, jakiego kwasu w jakiej ilości użyłeś, uzyskując ten wspaniały P2P? :)
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
W przypadku wygranej, potrzebuję phosporic :LOL::LOL:
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Masz na myśli kwas fosforowy, prawda?
 

ineverexisted

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Eksperymentował z różnymi kwasami, aż uzyskał zadowalające wyniki i trzymał się tego. Metoda prób i błędów jest najlepszym przyjacielem.
Daj chemii i badaniom trochę miłości, a możesz zostać nagrodzony.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
u throw to fast use dry ice
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
A następnie zastosować ręczne ogrzewanie?

To anulowałoby obrót 15M, prawda?

Zrobię, jak tylko skonfiguruję szkło, jak to zrobić
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
co masz na myśli mówiąc o przekształcaniu? i jak nazywa się otrzymana substancja w tym stanie po reakcji? dzięki
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Każdy proszek bmk, który wymaga kwasu do obrócenia, można bardzo szybko obrócić za pomocą tej metody do oleju bmk.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Witaj, jaka jest twoja wydajność?
 
Top