Wytwarzanie THC i psilocybiny w produktach spożywczych

nepalm

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nie jestem pewien, czy jest to właściwe miejsce na forum.

Ale czy ktoś miałby proste wskazówki dla zupełnie początkujących, jak zrobić zarówno THC, jak i psilocybinę?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
88
Reaction score
68
Points
18
Deals
18
Dekarb jest najważniejszą częścią. Zawsze używam masła w gorącej kąpieli wodnej z rozłożonymi konopiami i pozwalam mu ostygnąć w słoiku. Jeśli nie przeszkadza ci smak, pozostawienie zioła zamiast odcedzania sprawia, że ciasteczka są nieco mocniejsze. Moją ulubioną rzeczą do zrobienia jest użycie skrawków liści cukrowych, wszystkich włosków i wszystkiego, co pochodzi ze zbiorów, a następnie utwardzam je w taki sam sposób, jak pąki. Z okrawków powstają całkiem niezłe produkty spożywcze. Używam 6 gramów skrawków, 1 grama zmielonych kwiatów i około 10 gramów kiefu z młynka w 1 kostce masła i robię żelki dla kilku osób, które znam na ból i działa to świetnie. Używanie okrawków z domowej uprawy to dobry sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy lub po prostu uzyskanie dobrych produktów spożywczych bez konieczności używania dużej ilości kwiatów. Unikaj jednak większych liści wachlarzowych, moim zdaniem nie warto z nimi zadzierać. Możesz użyć oleju lub masła do prawie wszystkiego, co tego wymaga. Po przygotowaniu masła lub oleju wystarczy postępować zgodnie z ulubionym przepisem i uważać, aby nie przypalić masła podczas gotowania. Jeśli chodzi o grzyby, nie mam nic do dodania w tej kwestii
 
Top