Question Pytanie dotyczące syntezy metkatynonu

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Przeczytałem więc o "5-minutowej syntezie metkatynonu (z pseudoefedryny)", a następne pytanie brzmi:

1.Jak ułatwić krystalizację?
2. czym mogę zastąpić KMnO4 lub gdzie mogę go wyodrębnić lub znaleźć (jakiego rodzaju utleniacza potrzebuję?)
3. czy Methcathinone jest podobny do Crystal Meth, z wyjątkiem tego, że jest silniejszy czy słabszy?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
2. Nie trzeba zastępować nadmanganianu potasu. Jest on często łatwo dostępny jako substancja chemiczna do oczyszczania wody. Warto zajrzeć do sklepów internetowych specjalizujących się w uzdatnianiu wody do użytku domowego.

3. Metkatynon nie jest związany z metamfetaminą. To nie amfetamina, to katynon. Przedrostek "meth" pochodzi od obecności grupy metylowej w cząsteczce, a nie od jakiegokolwiek związku z metamfetaminą.
Efekt jest często porównywany do metapmpetaminy, ponieważ oba są stymulantami. Jednak wiele razy ludzie używają tego porównania, aby wyjaśnić, jak bardzo różni się on od metamfetaminy.
Podobnie jak w przypadku wszystkich psychoaktywnych stymulantów, efekt może się różnić w zależności od osoby. Czytałem raporty z doświadczeń, w których ludzie mówili "duh" i nie sądzili, że daje to jakikolwiek przyjemny efekt, a ludzie doświadczali intensywnej euforii i energii. Proponuję spojrzeć na skarbce doświadczeń Erowid dla siebie.
 
Top