Nano RP/I redukcja pseudoefidryny?

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Dopóki nie zdobędę prekursorów, p2p nie wchodzi w grę. Chcę więc wypróbować redukcję na małą skalę za pomocą RP/I i znalazłem opis autorstwa kolegi o imieniu Curbshot. Szczerze mówiąc, jest więcej osób, które nie zgadzają się z powyższym opisem, a głównym powodem jest to, że dzisiejsze pigułki są o wiele trudniejsze do oczyszczenia niż te, z którymi pracował, kiedy je pisał. Cóż, jestem pewien, że wyczyściłem moje pseudo do klasy laboratoryjnej i jestem zainteresowany, aby dowiedzieć się, czy ktoś jest zaznajomiony / doświadczony z tą metodą, a jeśli tak, to czy masz jakieś rady?
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Kiedyś pociągała mnie ta metoda syntezy, ale nigdy jej nie przeprowadziłem. Po tym całym piekle, przez które przechodzimy, aby prawidłowo oczyścić pigułki do tego typu reakcji, zdecydowałem, że w moim najlepszym interesie będzie poleganie na metodach o znacznie większej akceptacji przez innych, a także na większym wsparciu w postaci pytań i odpowiedzi zadawanych wcześniej przez tych, którzy popełnili błędy lub wymagali dalszych wyjaśnień w niektórych kwestiach. Czytałem wiele komentarzy dotyczących użycia H2O2 do rozpoczęcia reakcji i wszystkie były negatywne. Metoda Curbshot nie podejmuje również żadnych wysiłków w celu określenia temperatury reakcji. Istnieje zbyt wiele zmiennych w tej metodzie, aby mieć pewność, że będzie ona działać poprawnie. Mimo że można z niej uzyskać pewne wyniki, jestem pewien, że przy odrobinie wysiłku można zwiększyć wydajność i jakość przy użyciu innej metody.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Fosfor/kwas jodowy to metoda, a whats-huis-names write up to "Tek", dlaczego nie przeczytasz jeszcze 5 rp/I teksów? Odkryjesz, które części są ważne, a które mniej.
 
Top