Question Potrzebujesz przewodnika do syntezy kardiotoksycznej trucizny.

beth814

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 19, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam, chcę zsyntetyzować truciznę, aby się zabić, ponieważ za bardzo cierpię, a eutanazja jest nielegalna w moim kraju (kwestie medyczne), a ponieważ jestem osobą z sercem, chcę zsyntetyzować truciznę kardiotoksyczną

Myślałem o digitalinie, ale nie wiem jak ją wyekstrahować z naparstnicy lancetowatej (wszelkie informacje mile widziane).

Myślę też o zsyntetyzowaniu trucizny z chemikaliów, które mogę kupić w supermarkecie i aptece,

Nie chcę męczyć się godzinami, chcę dostać ataku serca, więc proszę o pomoc.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Niewystarczający wkład.
Postaraj się być tu bardziej aktywny, wnoś więcej przydatnych informacji, a wtedy możesz oczekiwać, że ktoś pomoże ci znaleźć ulicznego dealera jakiegoś brązowego kardiotoksycznego gówna.
 

Bromoski

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Brzmi jak okropny sposób na śmierć, są inne rzeczy, o których mówi się na forach samobójczych, które byłyby bezbolesne, gdyby zostały wykonane poprawnie, ale nie zamierzam tutaj wchodzić w szczegóły.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
zdajesz sobie sprawę, że prawdopodobnie przeżyjesz, ale będziesz kaleką do końca życia, a także skończysz na oddziale. nie sądzę też, że trucizna nie byłaby bolesna tldr idź zmienić coś w swoim życiu, uzyskaj pomoc lub coś i przynajmniej spróbuj być bardziej szczęśliwy samobójstwo rl nie jest rozwiązaniem niczego.
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Samobójstwo nie jest rozwiązaniem, przyjacielu. Ujawnij swoje problemy, może otrzymasz pomoc.
 
Top