Potrzebujesz pomocy bk-mdma zakwaszenie

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Zastosowałem się do streszczenia co do joty. Od bk MDMA kwasicy. Na niektórych zdjęciach gen z forum ich baza jest na górze, a ja na dole, moja baza jest bardzo wyraźna. Przy zakwaszeniu hcl i baza się nie mieszają.
Impossible de prendre le pH de lors de l'ajout du HCL avant hCL ph 8
Problem z prekursorem? A może coś innego? Dziękuję za pomoc
 

Attachments

  • 0LeGAxPCwm.jpeg
    0LeGAxPCwm.jpeg
    2.9 MB · Views: 36
  • XGZTKbfkPa.jpeg
    XGZTKbfkPa.jpeg
    4.1 MB · Views: 24
  • mEdHJ6fN5D.jpeg
    mEdHJ6fN5D.jpeg
    3.7 MB · Views: 27

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Witaj, jaki masz problem? Możesz odezwać się do mnie prywatnie, postaram się pomóc, moja baza jest poniżej ponieważ została wyprodukowana w dcm ale kolejne ekstrakcje masy były wykonywane toluenem więc rozpuszczalnik z wyekstrahowanym produktem unosi się do warstwy powyżej. To jest powód, dla którego wolna baza jest najpierw na dole, a potem na górze.
Aby dobrze wymieszać hcl i wolną zasadę, należy dobrze wymieszać hcl i wolną zasadę za pomocą mieszadła magnetycznego lub w dowolny sposób, ale wolna zasada musi być w pełnym ruchu, aby dobrze się wymieszać.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Jeśli dodasz tylko hcl do bazy, nie wymiesza się, będzie niemieszalny, potrzebujesz ciągłego ruchu kołowego, aby hcl wymieszał się i wpłynął na całą wolną bazę, tworząc proszek, zajmie to kilka minut, zanim proszek zacznie pojawiać się w twoim baselibre, sprawdź dokładnie, aby nie obniżyć ph poniżej 5, prawidłowe ph to ph5
 
Top