Uzależnienie od Noids

Codoi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 25, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Witam wszystkich. Słabo temu zacząłem palić 5cl noids (trochę kryształu w główce papierosa). Byłem ciężkim palaczem trawki, ale trawka już nie uderza, odkąd noids przejął kontrolę. Próbowałem przestać, ale chęć jest duża.
Jeśli ktoś ma jakieś wskazówki, chciałbym je przeczytać i zastosować, jeśli to możliwe
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Będę subiektywny i szczery. Syntetyczne kannabinoidy to duży problem. Musisz wykrzesać z siebie siłę i moc woli, aby zerwać rosnącą więź między tobą a tego typu substancjami psychoaktywnymi. Zastąpiły ci one już konopie indyjskie i doprowadziły do sytuacji, w której nie możesz (według własnych słów) z nich zrezygnować. Ale jest dobra wiadomość - napisałeś tę wiadomość, szukasz wyjścia. I jest ono prawdziwe. Musisz je wyrzucić, wyrzucić wszystkie zapasy, usunąć wszystkie kontakty, odciąć wszystkie więzi z ludźmi. miejscami i sytuacjami, które mogą prowokować używanie. Następnie przejść przez proces odstawienia. A potem odbudować siebie. To nie będzie łatwe, to dużo trudniejsze niż napisanie posta na forum. Ale alternatywa jest poważniejsza i bardziej przerażająca. Dodatkowe materiały można znaleźć na różnych stronach poświęconych substancjom, na przykład tutaj: https://mindheal.com/basics/drug-withdrawal/
 

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 20, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Potwierdzam, że syn noidy, które wypróbowałem, takie jak CladB i 4fAdb, powodują prawdziwe odstawienie... i zakłócają również układ trawienny i układ wydalniczy, tak, jeśli wiesz, że wiesz
 

barry

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 17, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Jednym z podejść, które może pomóc, jest stopniowe zmniejszanie dawki noidów przy jednoczesnym ponownym wprowadzaniu zdrowszych alternatyw w celu radzenia sobie z zachciankami. Możesz zacząć od zmniejszenia ilości używek każdego dnia, nawet jeśli jest to tylko niewielka redukcja. Połącz to z czynnościami, które angażują umysł i ciało, takimi jak ćwiczenia, hobby lub spędzanie czasu ze wspierającymi przyjaciółmi i rodziną. Zastąpienie nawyku czymś pozytywnym może ułatwić przejście.
 

MissMary

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Cześć, dzięki za twój wątek, nie mam dla ciebie żadnej rady, tylko pytanie. Jak dużo tych rzeczy spożywałeś w ciągu tygodnia, aby rozwinąć takie uzależnienie?
 
Top