Question Dziwna prośba, SWIM chce metę z cięciem, aby zobaczyć różnicę między czystą a ciętą metą

stuffinthings

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zdaję sobie sprawę, że nie jest to popularna prośba i jest sprzeczna z waszą polityką, ale jest to bardziej dla zmniejszenia szkód w zrozumieniu cięć, proszę usuń, jeśli nie kwalifikuje się to jako wyjątek.

Kumpel chciał 2 g mety zmieszane z 1 g msm, a następnie kolejne 2 g do 2 g. Nie jest to coś, co jest powszechnie znane w mojej okolicy, więc zastanawiałem się, jak ktoś mógłby to zrobić, najwyraźniej chce być w stanie zrozumieć różnicę.

powiedział, że jest trochę wody uwięzionej pod spodem i nie krystalizuje się w pełni. zamiast próbować i popełniać błędy, jeśli ktoś wie, jak to zrobić, czy mógłbyś pomóc przyspieszyć proces, aby wiedział, czego szukać?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Idź do sklepu ze zdrową żywnością i kup sobie trochę MSM, jest 90? Reszta zaskoczona nie w pełni przekonwertowanym złym działaniem UPS i gorszymi prekursorami, aha i pH, które jest przerażające, czasami wszystkie te rzeczy mają taki efekt.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Jeśli temperatury są prawidłowe, piec konwekcyjny usunie MSM ze względu na fakt, że sublimacja czyni go dość łatwym do oddzielenia
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Gdybym miał trochę w pobliżu, zrobiłbym to. Aceton jest bardzo skuteczny w usuwaniu MSM, szczególnie z mety. Nie jestem pewien, czy faktycznie usuwa cokolwiek innego. Jak już wspomniano. Temperatura topnienia MSM jest znacznie niższa niż mety, więc można ją łatwo oddzielić na kilka sposobów
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Wydaje mi się, że widziałem, że ludzie mieszali granulowany msm z metą, a następnie podgrzewali wszystko powoli, aż msm stopiło się i skrystalizowało z metą. W dawnych czasach z czerwoną i żółtą metą tak naprawdę się nie mieszało. W przypadku nowego szkła powinny powstać podobne odłamki. Widziałem osobę, która robiła to na folii. Upewnij się również, że MSM jest czysty. I wydaje mi się, że słyszałem, że MSM z GNC to jedyny produkt, który jest czysty.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Czytałem artykuł, w którym został on oddzielony przez podgrzanie subliminatów MSM
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Właśnie przypomniałem sobie, że było to w publikacji zwanej mikrogramem. Kiedyś krążyła po posterunkach policji, informując o najnowszym autobusie i najnowszych technikach przemytu. Nie jest już dostępna publicznie, ale właśnie tam to przeczytałem
 
Top