Question Opinia na temat legalnych środków odurzających (Kanna)

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Kanna, narkotyk, który jest legalny prawie wszędzie i niezbyt popularny. Podobny do mdma, ale organiczny i mniej energetyczny.
Proszę o trochę badań i opinię na temat legalnych narkotyków i kanny.

HHH
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Widziałem to, ale jeszcze nie próbowałem. Widziałem jeden film na YouTube. Wyglądało na to, że trochę to trwało, ale udało się. Próbowałeś tego? Jestem fanem kratomu
 

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Jest to praktycznie legalne i organiczne mdma i to jest fire bro. Niestety w moim kraju nielegalne jest pozowanie lub używanie kratomu i nikt nie sprzedaje go na ulicach, więc nigdy go nie próbowałem

HHH
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie? Jakieś specjalne wskazówki lub triki?
 

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Zdobądź sproszkowaną formę. Jest tania i bardzo łatwa do wciągania. To tak, jakbyś właśnie wdychał powietrze. Potrzeba trochę czasu, aby uderzyć, ale potem będzie fajnie. Btw, jeśli masz partnera, możesz spróbować, ponieważ jest to również lek podniecający
Miłej podróży

HHH
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nie mogę się doczekać, aby to wypróbować! Dziękuję :)
 
  • Like
Reactions: HHH

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Rozejrzyj się po ogrodach, jeśli twój klimat jest ciepły i suchy, może rosnąć gdzieś w kraju. Zdobądź sadzonkę i wyhoduj własny zapas 😃
GPbqSJ4HxR
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Więc po prostu wysuszyć? Która to część rośliny?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Nie jestem pewien, prawdopodobnie głównie liście. Afrykanie by to zrobili
  • Rozbijali liście między dwoma kamieniami i pozwalali im "fermentować" przez kilka dni w zamkniętym pojemniku, aby usunąć kwas szczawiowy.
  • Po tygodniu kanna jest suszona na słońcu.
  • Po wysuszeniu materiał roślinny jest siekany lub sproszkowany i gotowy do użycia.
KZtXUyqTNC

  • Alkaloidy Kanna są w większości rozpuszczalne w alkoholu.
  • Mocząc proszek Sceletium tortuosum w etanolu spożywczym lub 99% alkoholu izopropylowym, alkaloidy mogą przemieszczać się z materiału roślinnego do roztworu, nasycając go alkaloidami.
  • Po pewnym czasie roztwór jest filtrowany, a proszek jest dobrze wyciskany i wyrzucany.
  • Następnie etanol lub izopropyl musi zostać całkowicie odparowany z ekstraktu.
  • Wszelkie pozostałości alkoholu mogą być toksyczne i niebezpieczne do spożycia.
  • Po całkowitym wypłukaniu roztworu uzyskuje się żywicę smołową pełną alkaloidów. Ekstrakt ten można zmieszać z proszkiem kanna lub innym materiałem roślinnym. Alternatywnie, może być przechowywany jako żywica.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Niesamowite, dziękuję!
 
Top