P2P(103-79-7) oferuje

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ostatnio pojawiło się kilka ofert od chińskich dostawców sprzedających bezpośrednio P2P(103-79-7), uznałem je za interesujące, ponieważ o ile pamiętam, CAS został zakazany w Chinach dawno temu, w rzeczywistości wszystkie nowe prekursory zostały opracowane z tego powodu.

Skontaktowałem się z nimi i przypadkowo, tak jak sobie wyobrażałem, wszystkim skończyły się zapasy tego CAS, gdy ich oferty były praktycznie nowe, ale szybko zaoferowano alternatywę dla prekursorów (5449,5413....).

Moim zdaniem (praktycznie na pewno) używają nieistniejących ofert P2P jako pretekstu do przyciągnięcia klientów, aby zaoferować im prekursory zamiast oferowanego produktu, to stara technika sprzedaży.
Myślę, że nie powinieneś tracić czasu na pytanie o P2P do tych dostawców, ponieważ potwierdziłem z moich źródeł, że 103-79-7 jest zakazany w Chinach i tak, prawdopodobnie niektórzy dostawcy podejmują ryzyko i sprzedają zakazane CAS, ale w tym przypadku dostawcy są uznanymi producentami i niemożliwe jest, aby produkowali i sprzedawali tam zakazane CAS, w Chinach są za to poważne konsekwencje, a ich biznes prekursorów jest wystarczająco duży, aby zaszkodzić sprzedaży zakazanego produktu.

W każdym razie to tylko moja opinia i mogę się mylić, chcę tylko zaoszczędzić stracony czas innym użytkownikom.
Jeśli komuś uda się kupić P2P bezpośrednio od tych dostawców w Chinach, opublikuj to, ponieważ byłoby to co najmniej ciekawe.
Dzięki.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Myślę, że niektórzy... Bro!!!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@btcboss2022 Również kontaktowałem się z nimi w tej sprawie, kiedy otrzymałem tę samą odpowiedź, że nie ma go w magazynie i że usuną wymieniony produkt...
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Współpracuję z chińskimi dostawcami od ponad 15 lat. Nigdy nie spotkałem się z zakazanymi pozycjami w sprzedaży od normalnych sprzedawców.
Wszystkie wątpliwe oferty są zazwyczaj oszustwem.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Czy efedryna jest obecnie zakazanym produktem w Chinach? Indiach?
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Efedryna w czystej postaci jest zakazana we wszystkich krajach, które ratyfikowały Konwencję Narodów Zjednoczonych o środkach odurzających. Jednak w niektórych krajach, takich jak Indie i Bangladesz, możliwe jest uzyskanie leków zawierających efedrynę. Takie źródła nie nadają się do syntezy na dużą skalę, ale w przypadku niewielkich ilości jest to całkiem możliwe. Produkcja efedryny metylowej daje przewagę w postaci izomeru D.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Proszę o kontakt mailowy i wskazanie właściwego kierunku.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Zastanawiałem się, czy są jacyś sprzedawcy, u których mógłbym kupić czystą efedrynę/pseudoefedrynę, jod i czerwony fosfor. Zamiast czyścić pigułki i skrobać pudełka zapałek.

Droga P2P jest porównywalnie dość pracochłonna i nadal musiałbyś wyizolować Dextro.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Niektóre leki zawierające efedrynę są również dostępne w Chinach. Darmowa sprzedaż, bez recepty.
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Gdzie i jak przetłumaczyć to na amerykański bez unoszenia brwi?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Oczywiście, że są, mogę wysłać ci listę CAS i spróbować kupić je w Chinach, a zobaczysz.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kolejna fałszywa oferta:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/1-phenyl-2-propanone-phenylacetone-p2p-cas-103-79-7.2326/
 

Akashic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 19, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Tak, dostałem to samo jakiś czas temu, stara przynęta i zamiana
 
Top