P2P - Amfetamina ?

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Jaki jest najlepszy sposób na produkcję amfetaminy z p2p?
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
P2NP jest dla mnie trudniejszy do wytworzenia. benzeldahyd jest prawdziwym bólem, nie mam jednej wykonalnej syntezy. a azotan sodu dla nitroehanu jest niemożliwy do uzyskania w Norwegii. jeśli masz alternatywne sposoby uzyskania tych, których nie rozważałem, chciałbym uzyskać pomoc.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Cóż, można zrobić benzaldehyd z alkoholu benzylowego, jest opis syntezy tutaj na forum. Azotyn sodu można wytworzyć w reakcji z azotanem sodu (który jest ogólnie dostępny jako zapas do pieczenia), siarką i wodorotlenkiem sodu lub z węglem drzewnym pod wpływem ciepła. Filmy z syntezą można znaleźć na youtube:
Ale chciałbym usłyszeć, jaką reakcję stosujesz do produkcji P2P, która jest łatwiejsza niż wytwarzanie P2NP?
W przeciwnym razie P2NP jest sprzedawany przez dostawców tutaj na forum.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Poniżej przedstawię krótką listę, dlaczego p2p jest łatwe do wykonania. (jeśli chcesz szczegółowych informacji, z przyjemnością przygotuję artykuł na temat całkowitej syntezy z produktów sklepowych i marek, które są przydatne do gotowego P2P).
I tak, jakiś koleś stąd powiedział, że może wysłać to do Norwegii bez problemu, ale to oszustwo. jeśli chciałbym importować P2NP, mogę po prostu importować amfetaminę w pierwszej kolejności. to samo ryzyko i równie głupie. to nie tak, że P2NP jest legalne i każdy agent celny i policja w UE wie, co to jest i do czego służy. więc nie możesz wysłać 100 kg P2NP pocztą i nie zostać złapanym. nie wierzę, że ktokolwiek kiedykolwiek zrobił to do Norwegii i nie poszedł do więzienia.


Wymienione są wszystkie chemikalia potrzebne do produkcji P2P

1: bezwodnik octowy (łatwy - ale "trudny")

Etenon może być generowany przez pirolizę acetonu

CH3-CO-CH3 → CH2=C=O + CH4 /

Ethenone jest rozpuszczany w kwasie octowym w wiórkach PTFE, aby uzyskać lepszy efekt powierzchniowy.

2: Eter dietylowy (łatwy)

wytwarzany z etanolu i kwasu siarkowego

3: Chlorek benzylu - C3H3CH2CI (łatwy)

Chlorowanie toluenu w niebieskim świetle (NIE UV), ponieważ UV ma wystarczającą energię do zerwania wiązania. specyficzny zakres 420-450nm 12-18w (3000 lumin max)

4: Wióry magnezowe (Łatwe, mam dosłownie 2 tony, jeśli ktoś w krajach północnych potrzebuje krzyknąć) Potrzebuję tylko 1300 kg do mojego projektu.

5: Kilka kryształów jodu (Łatwe)


wyizolowany z nalewki lub kupiony z kolekcji pierwiastków i rozbity

6: Chlorek amonu - NH4Cl (ŁATWE)


NH3 + HCl → NH4Cl (oznacza to neutralizację zasady i kwasu, gdzie substancją wstępną jest chlorek amonu).

NH3 można kupić we wszystkich sklepach RW lub sklepach, które sprzedają przenośne toalety jako środek do czyszczenia / odkażania toalet.
hcl- pool store

7: Woda destylowana 2 L (Easy)


dejonizator lub filtr osmotyczny

8: Węglan sodu (NaCO3) (z dowolnego sklepu spożywczego)

9: Chlorek sodu (NaCl) (z dowolnego sklepu spożywczego)

10: Sód metaliczny - (do suszenia) dosłownie 100 sposobów wytwarzania, od chemicznego po spalanie i elektrolizę.


Wykonany z wiórków magnezu, wodorotlenku sodu, kryształów mentolu i wolnego od "pierścieni aromatycznych" oleju mineralnego / hipoalergicznej oliwki dla niemowląt
następnie gnije w topniku 1,4-dioksanu

11: Suszona sól Epsom (ze sklepu ogrodniczego lub z dodatkami do żywności)

suszona w piekarniku w temperaturze 250 stopni Celsjusza przez 4 godziny

Są to również kwasy, metanol, etanol, HCL i gaz CL2 oraz kilka innych chemikaliów, których nie warto wymieniać, skoro wszystko to jest dostępne w sklepach z artykułami basenowymi, warsztatach blacharskich lub sklepach ze sprzętem komputerowym.

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Stary, chyba nie myślisz poważnie o zrobieniu lampy ketenowej w swoim amatorskim laboratorium? To naprawdę niebezpieczne. Nie rób tego. Wiem, że Doug's Lab zrobił to w jednym z odcinków, ale nawet jego fani uważali, że był lekkomyślny i krytykowali go. Po prostu nie rób tego.

Ponadto, jeśli planujesz wyprodukować 100 kg prekursora... dla hobbystów w małych ilościach: brzmi fajnie (z wyjątkiem lampy ketenowej. To śmierć w butelce). Do użytku komercyjnego: nie. Za dużo źródeł błędów i za dużo pracy. Nie sądzę, by takie podejście DIY było wykonalne. Dodajmy do tego fakt, że cena uliczna amfetaminy w Skandynawii wynosi około 6 euro/g ...
Ale jeśli jesteś zdecydowany na zrobienie tej naprawdę długiej trasy zamiast znalezienia bramkarza, który otrzyma dostawy rozsądnych prekursorów, proszę, nie buduj lamp ketenowych. Bezwodnik octowy można wytworzyć za pomocą znacznie bezpieczniejszych procedur:
Jakkolwiek to zrobić, bezwodnik octowy nie jest "łatwy".

Myślę też, że P2NP nie jest ani wymieniony, ani nielegalny. Przyznaję, że nie znam dokładnych przepisów w Norwegii, ale patrząc na listy prekursorów narkotyków w UE, P2P jest na niej (zwykle w skrócie BMK), ale nie P2NP. Zaskoczyło mnie to, ale jestem przekonany, że przedstawiciele prawni importujący niewymienioną substancję chemiczną nie są tacy sami jak importujący narkotyk z harmonogramu 1. W Norwegii czy gdziekolwiek indziej.
 
Last edited:

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Lampa ketenowa jest rzeczywiście niebezpieczna, jeśli nie rozumiesz, dlaczego i co dzieje się w imadle chemicznym, ale jeśli jest prawidłowo zaprojektowana, nie jest. i tak, w Norwegii złapanie z chemikaliami jest o wiele gorsze niż zwykły narkotyk. w Norwegii kara za syntezę narkotyków = minimum 13 lat więzienia. szybkie wyszukiwanie w Google i zobaczysz, jak niskie są kary za narkotyki w Norwegii. 22000 kg haszyszu dało głównemu podejrzanemu 14 lat więzienia. 200kg kokainy 11 lat. znajomy został przyłapany na przemycie 28kg czystej amfetaminy, dostał 6 lat więzienia. w norwegii prawo jest opóźnione po około 1kg jakiejkolwiek substancji kara nie jest dużo wyższa, więc od 1g- 1kg nazwijmy to nr: 1 limit kary następnie 1kg do 5kg to numer do następnie 10-50kg i tak dalej. dodatkowy czas od 10kg do 100kg jest minimalny, więc jeśli ktoś pierwszy raz decyduje się to zrobić, może zrobić to właściwie.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Ale jeśli masz dobry sposób na wytworzenie chlorku acetylu , mogę dokonać oceny tej procedury. Moim zmartwieniem jest to, że mówimy o dziesiątkach ton podstawowych chemikaliów, dlatego potrzebuję tras, które minimalizują zapotrzebowanie na chemikalia. Lampa ketenowa oznacza, że mogę wytworzyć bezwodnik octowy - z wody i wodorowęglanu sodu.
Zgadzam się, że gdybym miał wiarygodnego dostawcę P2NP, byłoby najlepiej. ale obawiam się, że znalezienie takiej osoby będzie prawie niemożliwe. muszę również zaangażować wysyłkę, która daje policji łatwy sposób na znalezienie mnie. więc jest tak wiele kwestii do rozwiązania, aby importować z sukcesem. ja na przykład nie widzę żadnego możliwego sposobu, aby to się stało. pierwszym problemem jest wysyłka i adres do odbioru paczek. im więcej krajów jest zaangażowanych w sprawę, tym większa jest szansa, że ktoś się o tym dowie. im więcej policji jest zaangażowanej w sprawę, tym większe są również środki, które są wykorzystywane do rozwiązania sprawy. jeśli ktoś ma jakieś wskazówki, jak rozwiązać ten problem, bardzo chętnie skorzystam z tej wiedzy.

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Słuchaj, lampa ketenowa wymaga przepuszczenia wysoce łatwopalnych oparów acetonu (i wytworzonych oparów metanu) przez podgrzewaną cewkę, niezależnie od tego, ile przeczytałeś o tym w Internecie i jak dobrze wydaje ci się, że rozumiesz ten proces.
Jakikolwiek wyciek gazu ketenowego (może być spowodowany pęknięciami w naczyniu szklanym, wyschniętym lub źle dobranym smarem do połączeń, źle zaprojektowaną wentylacją digestorium lub jakimkolwiek innym drobnym błędem w konfiguracji) jest absolutnie zagrażający życiu. Efekt jest długotrwały, więc prawdopodobnie będziesz czuć się dobrze przez pierwszy lub dwa dni, a następnie zaczniesz odczuwać duszność, gdy tylko zaczniesz chodzić lub się poruszać. Ostatecznie doprowadzi to do hospitalizacji i nieodwracalnego śródmiąższowego uszkodzenia płuc, które uniemożliwi ci życie. Jedyną realną metodą leczenia jest przeszczep płuc. I to tylko w przypadku niewielkiego wycieku. Jeśli lampa eksplodowałaby przez iskrę w cewce, wyciek byłby ogromny i mógłby doprowadzić do szybkiej, bolesnej śmierci bez szans na przeżycie nawet w szpitalu.
Dlatego nawet laboratoria uniwersyteckie nie zezwalają na taką procedurę. Nigdy bym się tego nie podjął, a gdybym to zrobił, prawdopodobnie straciłbym nerwy, gdy miałbym przełączyć przełącznik na lampę. To moje dziesięć groszy, wśród wielu innych.
I tak, chlorek acetylu może być upierdliwy i prawdopodobnie wymaga zakupu, ale można też wybrać drogę siarka + brom. Brom jest wystarczająco niebezpieczny, aby się z nim wygłupiać, jeśli to niebezpieczeństwo, którego szukasz :).

A ty jesteś zdecydowany produkować narkotyki w kraju, w którym produkcja narkotyków wiąże się z większym ryzykiem i wyższymi wyrokami niż zwykła dystrybucja? Nie chodzi o to, że nie rozumiem chęci majsterkowania, ale biznesmen we mnie się buntuje :)
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Żeby było jasne dla wszystkich. Nie rób z tego lampy. Zgadzam się.

Jeśli chodzi o karę, to jest ona prosta. Kupuj i importuj narkotyki w celu odsprzedaży = 99,8% szans na przyłapanie. Bądź sprytny i produkuj je sam = 95% szans na przyłapanie. wybiorę najniższe ryzyko. ;)
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Poleciłbym przyjrzeć się Chinom w poszukiwaniu prekursorów, znaleźć opuszczoną skrzynkę pocztową, która nie jest jawnie w opuszczonym domu i wysłać ją tam bez podpisu. mój kraj pozwala na dodanie instrukcji dostawy, więc wybieram "zostaw w skrzynce pocztowej". Można również kupić skrzynkę na listy, znaleźć dla niej dobre miejsce, a następnie dodać list do sąsiedniego numeru i wyrzucić go w nocy przed planowanym dostarczeniem. Obserwuj śledzenie (za pomocą vpn itp.), A dowiesz się, czy został zatrzymany w urzędzie celnym, czy nie. W niektórych krajach poczta pozwala również na łatwe przekierowywanie paczek, więc może mógłbyś przekierować ją po przejściu przez odprawę celną w bezpieczniejsze miejsce, jeśli nie jest to nielegalne, ale obserwowane, to po prostu odnotują oryginalny adres dostawy, a nie miejsce, do którego ją przekierowałeś. Jeśli jest to nielegalne, to nie przekierowywałbym do własnego miejsca, ale pamiętaj, że jest cholernie dużo poczty z Chin, tak łatwo jest uzyskać rzeczy, legalne lub nie.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Chociaż zgadzam się, że nie wysyłałbym niczego do własnego miejsca (w tym wyrobów szklanych, chyba że są to dziwne elementy, takie jak adaptery), nie jest to niemożliwe. W rzeczywistości jest to całkiem proste. Znajdź pusty dom na sprzedaż i wyślij go tam. Odebrać paczkę w nocy w masce. Śledź śledzenie, aby odebrać przesyłkę w nocy.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Nie jest to straszny pomysł - nadal byłbym powodem. Wiem, że policja w Norwegii często to robi, gdy znajduje narkotyki. przepuszczają też rzeczy, ale je monitorują. ale maska to naprawia, chyba że mają nadzór załogowy. w każdym razie dobra rada, więc dziękuję. Ta metoda wydaje się trochę "niegrzeczna" lub kutasem w domu właściciela, ale po przeczytaniu tego muszę powiedzieć, że może muszę myśleć trochę bardziej jak kutas, co może pomóc mi rozwiązać niektóre problemy :D

odnotuje tylko oryginalny adres dostawy, a nie miejsce, do którego go przekierujesz - to brzmi źle, może tak być, ale nadal wierzyłbym, że adres dostawy będzie tym, który odnotowali, niezależnie od tego, gdzie go zmienisz. oczywiście przyjrzę się temu.

VPN jest mniej więcej tak przydatny jak zimny, pomarszczony penis. nie używaj go. naprawdę daje fałszywe poczucie bezpieczeństwa, chyba że wiesz, jak go używać lub sprawdzić, czy ten, którego używasz, faktycznie ukrywa oryginalne IP lub jakie było oryginalne polecenie. istnieje wiele sposobów przekierowania pakietów danych, które w istocie robi VPN. szokujące jest to, że niektóre z różnych usług VPN w ogóle nie robią tego poprawnie - a co najgorsze, mają naprawdę złe lub w niektórych przypadkach ŻADNE szyfrowanie.
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Mieszkam również w bardzo rygorystycznym kraju (bardziej rygorystycznym niż Norwegia) i z mojego doświadczenia wynika, że wysyłka z Chin przy użyciu opcji "specjalnej linii" ma tendencję do lądowania w porządku. Linia specjalna ma połowę odprawy celnej wykonaną z wyprzedzeniem, co oznacza, że leci przez odprawę celną, prawdopodobnie nadal będą nad nią psy, ale to nie jest problem.
Jeśli dom jest pusty i masz coś zajętego, policja nie będzie zbytnio niepokoić właścicieli. Nowi najemcy z dowodami na to, że właśnie się wprowadzili, również nie będą się tym przejmować. Więc to nie jest bycie kutasem, to po prostu bycie podstępnym.
Tak, Vpn nie oferuje zbyt wiele. Używam Tails i Tor.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
surowsze niż Norwegia moje najgłębsze wyrazy współczucia :/
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Tak, to jest w porządku, ponieważ korzystam z tego (wysokie ceny). Większe ryzyko = większa nagroda.
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Wątpię, by było to bardziej restrykcyjne niż tu, gdzie jestem... Mieszkam około 25 Karenów, z których większość jest na emeryturze... nie ma pustych domów, do których mógłbym zaryzykować wysyłkę. Jakieś inne pomysły? Żadne ze źródeł soku, które miałem w Chinach, nie sprzedałoby mi żadnych ograniczonych chemikaliów... Czy ktoś ma jakieś legalne źródła prekursorów, które będą wysyłane do kraju, który kiedyś był wolny?
 
Top