p2p racemiczna metamfetamina szybko się topi i bardzo wolno zamarza. została rekrystalizowana acetonem. Czy ktoś wie dlaczego? Jeśli użyję Msm lub czegoś innego, to

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
p2p racemiczna metamfetamina szybko się topi i bardzo wolno zamarza. została rekrystalizowana acetonem. Czy ktoś wie dlaczego? Czy jeśli użyję Msm lub czegoś innego, rozwiąże to problem?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
76
Reaction score
50
Points
18
Witam, czy masz na myśli mieszankę składającą się z metamfetaminy i P2P?
Może metamfetamina freebase?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Tak, zrobiłem to używając szlaku wahadłowego benzaldehydu. Został on zgazowany w toluenie i przekształcony do postaci soli. W postaci soli ma niską temperaturę topnienia i długi czas zamarzania. Zastanawiam się, czy istnieje różnica w temperaturze topnienia i zamarzania, gdy jest racemiczny i izomeryzowany.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,313
Solutions
4
Reaction score
885
Points
113
MSM ma o wiele niższą temperaturę topnienia niż metaamfetamina. Czy osobiście wyprodukowałeś tę metę? Musisz wykonać test topnienia, do którego poradnik znajdziesz na forum chemii analitycznej. Siedzę na sraczu o 3:47 nad ranem, ale pamiętam, że meta topi się w temperaturze 167 (165?) ° C, jeśli uzyskasz znacznie inną liczbę, coś jest nie tak (pamiętając, że jest to pomiar na poziomie morza, więc będzie nieco niższy w zależności od wysokości nad poziomem morza) edytuj, powinienem również wspomnieć, że aceton świetnie usuwa MSM z mety, ale nie usuwa wielu innych rzeczy.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,313
Solutions
4
Reaction score
885
Points
113
Powiedz mi coś więcej o "rekrystalizacji za pomocą acetonu". Na początku tego nie wyłapałem. Meta jest słabo rozpuszczalna w acetonie. 1g/100ml. Oznacza to, że zazwyczaj wszystko, co rozpuściło się w acetonie, nie było metą. Aceton jest wylewany na metę lub wkładany do niej i odfiltrowywany. Nie rozpuszcza się (chyba że użyto dużo gorącego acetonu lub acetonu zawierającego wodę). Do czyszczenia mety należy używać niewielkiej ilości zimnego bezwodnego acetonu).
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
69
Points
28
Zwykle rekrystalizacja 2-rozpuszczalnikowa wraz z filtracją na gorąco wydaje mi się dość jasna, co tam masz jakieś bzdury
 
Top