Wypełniacze pigułek?

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Niedawno tłoczyłem własne tabletki speed, są to tabletki 8 mm z dawką 35 mg w każdej tabletce, co oznacza, że w przybliżeniu mam około 265 mg na tabletkę, którą muszę zastąpić jakimś wypełniaczem, zrobiłem kilka badań i do tej pory używałem laktazy, ale mam wątpliwości, czy jest najlepsza, ponieważ tabletki mają konsystencję bardziej podobną do tabletek elektrolitowych niż typowej pigułki, lol.

Poszukałem trochę i odkryłem, że celuloza mikrokrystaliczna jest prawdopodobnie dobrym rozwiązaniem, ale zastanawiałem się tylko, czy ktoś tutaj ma jakiś wkład.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Cóż, zrobiłem trochę więcej badań i myślę, że mam teraz na uwadze całkiem niezłe proporcje, waga pigułki będzie wynosić około 300 mg, plan jest następujący

15% (45mg) amfetaminy
5% (15 mg) spoiwa, w moim przypadku będzie to metyloceluloza, potrzebuję tego, ponieważ kompresuję tabletki pod niższym ciśnieniem, aby zachować moje niestandardowe matryce.
80% (231 mg) wypełniacza, w moim przypadku będzie to prawdopodobnie celuloza mikrokrystaliczna.
Nie obejmuje to powłoki, ponieważ prawdopodobnie użyję szelaku lub HPMC. Alternatywnie mogę je po prostu wypolerować, ponieważ mam bęben, który powinien dla nich działać.

Daj mi znać, co myślisz.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Drobna aktualizacja, MCC był trudny do uzyskania w potrzebnych ilościach, więc zastępuję go sorbitolem i skrobią, przeprowadziłem test i ich kompresja razem daje tabletkę o przyzwoitej twardości, łącząc to z cienką powłoką szelakową sprawiło, że pigułki mają dobrą sztywność i nie pozostawiają już resztek proszku na palcach z powodu powłoki, Wszystko dlatego, że nie stać mnie teraz na odpowiednią prasę z niestandardowymi metalowymi matrycami, Zamiast tego używam drukowanych w 3D form pras do tabletek i odlewam je z żywicy epoksydowej o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie, co obniża mój koszt niestandardowych kształtów i stempli z około 120 za matrycę do około 0.53 centów za matrycę, są bardziej podatne na uszkodzenia, ale ogólnie swoboda tworzenia niestandardowych matryc za każdym razem, gdy chcę nowy projekt, jest bardziej korzystna.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Mam nadzieję, że kiedy uzyskam dobre połączenie dla amfetaminy, będę w stanie wyprodukować wystarczającą ilość, aby rozdać próbki :) (ale będzie to tylko UK -> UK).
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Jaki rodzaj tabletek chcesz wyprodukować? Czy mają one wyglądać jak tabletki Adderall?
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Stworzyłem już kilka projektów znaczków i dążę bardziej do tego, co zwykle widzisz dla XTC, czyli niestandardowych nadruków i projektów, nie chciałbym wprowadzać ludzi w błąd szybkością przebraną za Adderall, nawet jeśli funkcjonalnie są tym samym, zwłaszcza że używam nawet siarczanu.

ale tak, nie mogę tego zagwarantować w 100%, ponieważ trudno jest przetestować różne izomery od siebie, w większości testów metamfetamina i wszystkie inne amfetaminy wydają się praktycznie identyczne, chociaż znam moją obecną linię produkcyjną źródeł, więc przynajmniej na razie mogę zapewnić, że jest to siarczan... cóż, przynajmniej nie mam konfiguracji chromatografii, więc jestem ograniczony do odczynników do testowania moich rzeczy.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Ale mój motyw nie jest odległy, sam mam zdiagnozowane ADHD, ale zostałem odcięty od recept na amfetaminę z powodu zażywania innych narkotyków, więc jednym z powodów, dla których je robię, jest tania alternatywa, może nie tak bezpieczna, ale w końcu obie są amfetaminami.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
W oparciu o wyniki, które mógłbym wyprodukować, byłbym w stanie sprzedawać je w przyszłości za około 1GBP za pigułkę, co moim zdaniem jest uczciwe, biorąc pod uwagę, że ręcznie je naciskam i muszę mieć jakąś zachętę, aby zaryzykować.
Ale najpierw zacznę od próbek, aby zbudować zaufanie.

ale PO PIERWSZE muszę udoskonalić proces
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Kiedy już zdobędę dobrą prasę, która moim zdaniem jest wystarczająco wysokiej jakości, prawdopodobnie wyślę tutaj zdjęcia, co najwyżej mogę wyprodukować 18 tabletek na raz za pomocą mojej prasy wsadowej, czasochłonną częścią jest powlekanie ich szelakiem, zamierzałem użyć powłoki polietylenowej, ale szelak jest tańszy i nieco łatwiejszy do prawidłowego pokrycia, nie hamuje również wchłaniania amfetaminy, więc powinien działać podobnie do pigułki IR.
 
Top