Pmk do MDA

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
helional znacznie taniej
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Sprawdzi się tutaj reakcja Leuckarta lub tworzenie oksymu, a następnie redukcja, jak każda z bardziej powszechnych metod uzyskiwania amin drugorzędowych.

Jeśli brzmi to mądrze, to takie nie jest. Nie wiem nic o prawdziwej chemii, tylko o powszechnych ścieżkach do naszych ulubionych leków, które poznałem z lektury.
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Cześć, dzięki!, czy możesz mi powiedzieć, ile każdego produktu i w jakiej temperaturze, ile godzin i co dalej?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Nie, nie jestem chemikiem, jak już wspomniałem. Czytałem innych ludzi, którzy to robią, więc będziesz musiał znaleźć to, co czytałem, lub podobne. Część z tego musisz rozgryźć sam.

Poszukaj tutaj, wyszukiwanie "leuckart" może wystarczyć, aby zacząć
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Helional, jedna pula od aldehydu do amidu. Do dzieła. Masz dużo do przeczytania, przyjacielu.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
wiem, jak to zrobić, to naprawdę proste do zrobienia helional 1l to 80 € inne chemikalia są naprawdę tanie i nie potrzebujesz żadnego sprzętu laboratoryjnego
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
PMK -> Hg/Al lub [Ga+]/Al -> etyloamina lub nitroetan.

Również na garnkach
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Kilka rzeczy tutaj.

Po pierwsze, o ile się nie mylę, nigdy nie udowodniono, że amalgamat galu i aluminium działa na tego typu substratach.

Po drugie, etyloamina wytworzy MDEA, jeśli się nie mylę.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Nie próbowałem z etyloaminą, ale w rezerwacjach niektórych fenetyloamin przez schrukzin czy coś takiego, że wujek ropieje, używają etyloaminy do produkcji MDA.

Nitrometan redukuje się do monometyloaminy
Nitroetan redukuje się do etyloaminy.

Po drugie, redukcje Ga/Al DZIAŁAJĄ z P2P.
Z powodzeniem zredukowałem go do meta-bazy.

Musisz dodać jod. Jeśli dodasz jod i podgrzejesz do temperatury topnienia galu, reakcja się rozpocznie.
-Użyłem również chlorku galu

Zabawne w tym galu jest również to, że w przeciwieństwie do rtęci nie marnuje/wypieprza całego Al. Sama reakcja, po przefiltrowaniu i umieszczeniu na ługu, daje klarowny czerwonawy olej, ale uważaj, reaguje BARDZO ektotermicznie, znacznie bardziej niż Hg / Al, ponownie powodując natychmiastowy haj, patrz załącznik.

Nie chciałem wspominać ponownie, ponieważ kiedy wspomniałem, że ktoś inny na tym forum stwierdził, że jest to niemożliwe.

Tak samo twierdził, że P2P z kwasu fosforowego i siarkowego jest takie samo. Nie jest. Jeśli chcesz P2P z kwasu siarkowego, możesz go bezpośrednio ługować z reakcji zamiast koniecznej ekstrakcji.
Vg4zL61SVa


W przypadku redukcji P2P bez uwodornienia Pd/C nie można go wyługować z reakcji, chyba że ekstrahuje się go po wyługowaniu. P2P przekształcony z kwasu siarkowego DZIAŁA.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Moje krótkie badania wykazały, że etyloamina nie prowadzi do MDA, ale MDEA.

Amoniak jest substytutem metyloaminy do tworzenia MDA w redukcji amalgamatu. Reakcja jest znacznie mniej wydajna, ale myślę, że odnotowano niską wydajność.

Pomyśl o tym. Z metyloaminy powstaje metyloamfetamina. Etyloamina oczywiście musi wytwarzać etyloamfetaminę.

Co do galu, proszę o zgłaszanie wszystkiego na ten temat, zwłaszcza do vespiary. To bardzo dobre odkrycie, zakładam, że działa na p2p, tworząc metę, a co z MDp2p?
 
Top