• Witamy w polskiej części forum. Pamiętaj, że publikowanie kontaktów (Jabber, Telegram, Signal itp.) będzie skutkować permanentnym banem! Jeśli zdecydujesz się kupić lub sprzedać coś bez użycia konta escrow i stracisz pieniądze, nie będziemy w stanie Ci pomóc.

Event Pomocnicy

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Szukam ochotnikow, ktorzy sa chetni by wspomoc rozwoj na tle logistycznym w naszym kraju.
Potrzebne sa osoby ktore beda odbierac paczki dead drop, zostawiac dead drop oraz wysylac poczta/kurierem male ilosci.
Niedlugo pojawi sie wiecej produktow - osoby ktore beda zaangazowane moga liczyc na wynagrodzenie, pomoc w chemii oraz mozliwosc wyboru "co ma byc nastepne" :)
Jesli chcesz wziac udzial w misji, ktora ma na celu ulatwienie dostepu do wysokiej jakosci produktu, bo uwazasz ze tak byc powinno, a niegodziwe jest to jakie produkty sa dostepne na lokalnych rynkach - to znaczy ze powinienes do mnie napisac
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Ale twoja cena w twoim kraju za 1 kg cmc jest niska, dealer bierze tam, gdzie cena jest niska, nie ma problemu, kryształ jest brązowo-żółty, cena musi być niska. Widzę, że chcesz być kingpinem
Spodziewaj się do 20 lat więzienia i zaoszczędź mniej niż 50 tysięcy euro na jedzenie dla prawnika w więzieniu. Produkcja, handel, udział w grupie przestępczej, minimum 10 lat więzienia. Takich laboratoriów łapią kilka miesięcznie w twoim kraju, nie myśl że będziesz wyjątkiem, każda firma chemiczna jest pod obserwacją gdy zamawiasz większą dostawę chemikaliów. Dwie teraz mogą namierzyć twój telefon lub urządzenie z którego korzystasz. Aby wyprodukować 6 kg, potrzebujesz szklanego reaktora o pojemności 100 l. Następny cmc kosztuje 300€ za 100g, więc ile musiałby kosztować twój, żeby zapłacić ludziom za dead drop i wysyłkę?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nie ma potrzeby robić dużej skali, to tylko koncepcja, inni mogą kontynuować lub dołączyć, aby zrobić to samo, każdy może znaleźć miejsce, a ja mogę odejść, ale pomysł sam się sprawdzi. Wiele osób ma problemy z jakością, więc nadszedł czas, aby wziąć część w swoje ręce i przejść do własnej syntezy, ale nie każdy to zrobi, inni też są potrzebni.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
to prawda, co powiedziałeś, o ile pamiętam, to samo było 10 lat temu w tym chorym kraju, nie sądzę, żeby było lepiej, na pewno jest teraz najgorzej...
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nie jest tak źle, ma wiele zalet (prawo chemiczne)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Człowieku uwierz mi w czasach kiedy policjanci i organy ścigania sprawdzają tam prawo/produkty/dowody będziesz czekał w więzieniu na wyniki do 9 miesięcy. bez wątpienia.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Brzmi to trochę niewiarygodnie, ale tak właśnie było, gdy tam mieszkałem. prawdopodobnie nadal niewiele się zmieniło. a więzienie w Polsce w porównaniu do Wielkiej Brytanii nie jest takie fajne, brytyjskie więzienia są jak niskobudżetowe wakacje w porównaniu do polskich.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Niedawno zmieniło się prawo, że produkcja narkotyków nie jest teraz nielegalna :)
ludzie przestali sadzić konopie indyjskie, zamiast tego robią syntetykę, która jest stosowana na cbd, masowe laboratoria kupują na jednej stronie, a policja tylko obserwuje, którzy faceci ponownie kupują hurtową ilość i idą prosto do syntezy, jak sądzę.
jakość produktu na ulicach nie może być niższa niż obecnie. Liczy się tylko cena, ponieważ nic nie może jej regulować poza tym
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
W PL czasami nie ma znaczenia, czy jest to legalne, czy nie, i tak jesteś podejrzany, nawet jeśli jesteś przeciętnym cywilem, który nic nie robi.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Śliski temat w tej części UE. uwierz mi.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
To dlatego, że rządy nie mogą uczynić narkotyków legalnymi, a prawo w tym zakresie było bardzo dobre, aby skłonić ludzi do syntezy, patrz na Polskę, która została złapana. Ludzie, którzy kupują 100 kg prekursora i 200 l metyloaminy i działają na dużą skalę z instrukcją kupioną przez Internet i tylko tacy ludzie zostali złapani. Nie myślą, że mogą wykonać optymalną pracę, rozpuszczalniki mogą być destylowane, zamiast być trzymane w domu, robią "laboratoryjne" kanistry, które można stopić.
Jakość produktu jest najniższa, ponieważ liczy się tylko niska cena. Prawo nadal nie jest wystarczająco dobre, aby to się skończyło, jeśli spojrzysz na tę stronę :)
ma również wiele otworów, które są przydatne, aby ludzie mogli uzyskać odczynniki / rozpuszczalniki.
 
View previous replies…

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
tbh. nie bierz tego do siebie ani źle, ale Ty znasz statystykę i teorię, ja i OP powyżej prawdopodobnie znamy rzeczywistość taką, jaka jest...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Wiem, co oboje macie na myśli
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Zasadniczo Polska to trochę Dziki Wschód, prawo to teoria, tylko teoria. To trochę tak, jakby próbować założyć własny biznes w Ameryce Południowej... co jeszcze mogę powiedzieć, może inni Polacy wyjaśnią to lepiej. ;)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nie jestem nikim wielkim :) Nie istnieję w porównaniu z rynkiem leków w Polsce i to się nigdy nie zmieni. Chodzi o znalezienie innych, którzy myślą w ten sam sposób, a nie jest ich wielu. Nie stworzyłem tego postu, aby zaoferować dołączenie do opp na dużą skalę w całym kraju.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Aby dać ci jakąś wskazówkę, zostałem napadnięty przez policję (w domu i w pracy) tylko dlatego, że prawdopodobnie coś miałem. tym czymś było 0,2 g zioła, nigdy niczego nie sprzedawałem ani nie produkowałem, tylko dlatego, że policjanci mogli uzyskać wynik i premię...
Człowieku, zostałem aresztowany jak prawdziwy gangster za nic....
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
I na szczęście po kilku dniach mnie zwolnili, bez żadnych przeprosin. ;)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Wiem, jak to czasem wygląda... Co mogę powiedzieć
Mieli jakąś wizję w głowie i ją zrealizowali.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Rzeczywiście, dokładnie, więc spójrz teraz na to, co napisałeś o prawie chemicznym, to po prostu tak nie działa...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Cóż, miałem na myśli kilka konkretnych aspektów, ale może być o wiele gorzej niż jest i prawdopodobnie będzie dla osób, które produkują.
Prawo w dziale prawnym o chemii i rzemiośle to szansa na biznes w naszym kraju.
 
Top