Historia cen dla Norco/Oxy

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Zajmuję się produkcją i sprzedażą opioidów od ponad 25 lat. Odkąd zacząłem, ceny poszybowały w górę. Jestem ciekaw, jakie są ceny w całym kraju i czy są takie same. W latach 1998-99, kiedy po raz pierwszy sprzedawałem Vicodin, ceny wynosiły 7,5/750 i kosztowały około 50 centów za tabletkę. Do około 2004 roku ceny 10/650 Loratabu lub Hydrokodonu kosztowały około 1,50-2 $ na wiejskim środkowym zachodzie, skąd pochodzę. Szybko do przodu do 2007 roku cena wzrosła z 3-4 dolarów za pigułkę, a w latach 2009-2010 zbliżyła się do 5 i 6 dolarów za pigułkę za te same tabletki. W latach 2012-2020 Norco i Oxy 10/325 spadły z 6 do około 1 dolara za mg. Dziś średnio 12-15 dolarów za tabletkę 10 mg i 30-35 dolarów za 30 mg oxy, w zależności od obszaru. Podaż jest ograniczona, a popyt jest równie wysoki, ale w wielu miejscach ludzie wolą teraz prasowane pigułki od prawdziwych pigułek ze względu na cenę. Czy ktoś zna różne wymagania cenowe w swoim regionie świata? Czy są one podobne?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Osobiście nigdy nie nadużywałem opioidów, ale przewlekły ból sprawił, że ostatnio zacząłem się im przyglądać (w połączeniu z wojną z tabletkami przeciwbólowymi, lekarze boją się je przepisywać). Jeśli nie kupię każdej pigułki, którą facet chce sprzedać, za mną czeka ktoś, kto je kupi. Wygląda na to, że jeszcze kilka lat temu kupowałem 5/325 za $5pc, ale obecnie jestem naginany za $8pc. W tej cenie biorę je tylko wtedy, gdy naprawdę ich potrzebuję. 16 dolarów może odciążyć lub 20 dolarów.nTe tabletki kosztują mniej niż 1 dolara, jeśli masz receptę. Tłoczone m30, które kupiłem, wcale nie były opioidami. To benzoes i nie mogę oddać tych kawałków gówna. Po ich zażyciu odczuwasz tylko ból i jesteś naćpany jak chuj, co w niczym nie pomaga
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Cena 8 dolarów za 5 mg jest wysoka, ale wydaje się przeciętna. Zwykle sprzedaję 7,5 mg za 9 lub 10 USD, a 10 mg za około 14 USD, 12 USD luzem. Często jestem zaskoczony, jak wiele osób woli Norco od oxy, podczas gdy oxy jest bardziej opłacalne i zwykle tańsze niż 1 USD za mg. Heroina jest najlepszą opcją dla użytkowników o wysokiej tolerancji, takich jak ja, ale pod koniec dnia zamieniłbym wszystko, co mam, na surowe opium. Zawsze było to moje ulubione, ale nie widziałem żadnego od wielu lat.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Jestem prawie pewien, że wszystkie "opium", jakie kiedykolwiek widziałem, były prawdopodobnie kadzidłem i po prostu doprowadzały mnie do haju z powodu braku tlenu :D czerwone kryształy i czarna smoła, ale nie widziałem tego nawet przez ponad 20 lat. Jesteś w USA, więc będą rosły tam, gdzie jesteś. Nasiona w sklepie spożywczym to dokładnie te same gatunki, które rosną w Afganistanie. Ich uprawa jest całkowicie legalna, dopóki nie złapią cię na próbie zaćpania się nimi.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
"Czerwona skała" najprawdopodobniej nie była prawdziwym opium, ale na pewno dobrze smakowała. Wiele razy myślałem o jego uprawie, ale nigdy nie spróbowałem. Pewnego dnia jestem pewien, że znajdę go ponownie, a kiedy to zrobię, będę go palił
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Masz szalone ceny za OXY
Lepiej znajdź pośrednika i kup metadon ode mnie.
Jest tańszy i silniejszy.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Ceny Oxy w USA są niestety wszędzie szalone. Co ciekawe, moje ceny są niższe niż średnia, która wynosi 1 USD za mg lub więcej w niektórych obszarach. Jestem bardzo dobrze zaznajomiony z metadonem. Samodzielnie podawałem 2 razy dziennie przez ponad 14 miesięcy temu, a wycofanie się z tego jest najgorszą rzeczą (inną niż benzoes), jakiej kiedykolwiek doświadczyłem w życiu. Odstawiłem heroinę, oxy, suboxone, metaamfetaminę, benzoes, alkohol, wszystko długoterminowo w takim czy innym momencie. Unikam metadonu jak diabeł święconej wody, ale się sprzedaje. Tam, gdzie jestem, płyn metadonowy sprzedaje się po 40-50 USD za około 5-6 ML.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Tak, odstawienie benzo jest najtrudniejsze...

(40-50$ za około 5-6 ML.).......Oh my GOOD
To szaleństwo!!! 25-30 mg za 40-50$! To 1,6 dolara za miligram!
Pakuję manatki i jadę handlować do USA! :)
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Jeśli masz stały zapas oksy/metadonu, jest to z pewnością miejsce, w którym możesz zarobić pieniądze. Pamiętam, że dostałem tabletki metadonu 10 mg za około 4 dolary za tabletkę, ale to było lata temu i był to dobry przyjaciel. Sprzedał mi swoje 10 mg oksy za 5 dolarów, a było to wtedy, gdy średnia cena wynosiła około 8-9 dolarów za 10 mg. Same leki są niezwykle tanie w aptece ze skryptem, ale na ulicach są śmieszne. Tutejszy rząd mocno rozprawił się z opioidami, a brak prawdziwych leków doprowadził do tego, że na ulice wylały się podrasowane pigułki/fent i inne rzeczy.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Tak, mam stały i dobry zapas metadonu w magazynie! :)

Rząd, jak zawsze.
Nie rozwiązali problemu, ale stworzyli wiele dodatkowych problemów dla ludzi.
 
Top