Qustion

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Witam, szukam Aminy, która ma wygląd i właściwości metamfetaminy. Chlorowodorek morfoliny jest dobry, ale jego kolor w probówce najpierw zmienia się na żółty, a następnie na czerwony. Chlorowodorek metyloaminy też jest dobry, ale kiedy topi się na folii aluminiowej, rozkłada aluminium i zapala się. Koledzy i profesorowie chemii, istnieje amina podobna do izopropylobenzyloaminy, proszę o jej przedstawienie.
 

Dynyx

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 10, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Fenyloetyloamina HCL
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Przygotowałem fenyloetyloaminę i przekształciłem ją w sól za pomocą kwasu solnego. Pierwszym problemem była krystalizacja, która przypominała małe rybie łuski, a drugim to, że po schłodzeniu wyglądała jak biały tynk, a kryształ nie miał kształtu gwiazdy.
 

sakalak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Czy możesz mi powiedzieć (lub publicznie opublikować) proces, którego użyłeś do przygotowania chlorowodorku fenyloetyloaminy? Naprawdę chciałbym o tym usłyszeć.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Więc... fałszywe leki? Nie wiem, gdzie jesteś, ale w większości miejsc za sprzedaż podrobionych narkotyków grozi przestępstwo podobne do tego, które grozi za sprzedaż prawdziwych narkotyków. Następnie publikują twoje imię i nazwisko w lokalnych wiadomościach, mówiąc, że zostałeś oskarżony o sprzedaż fałszywych narkotyków, a ludzie myślą, że jesteś szumowiną. Izopropylobenzyloamina jest dokładnie taka sama jak metaamfetamina, ale Chińczycy sprzedają ją prawie za darmo. 🤷
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Nikt o to nie pytał, przestań odpowiadać na każdy post, jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Moja "wiedza" była właściwa. Mam przytoczyć jakieś źródła? Chcesz "obalić" mój komentarz?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nie daj się zwariować. Sprzedaż fałszywych leków. Jesteś pojebany. KAŻDY wie, że sprzedaje prawdziwe i podrobione narkotyki zmieszane razem.

tropan: Odpowiedział na pytanie, izopropylobenzyloamina. Może przestań odpowiadać, jeśli nie masz nic do wniesienia
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Nie do ciebie należy komentowanie i udzielanie porad, jeśli masz informacje, powiedz to, w przeciwnym razie zostanie to zduszone
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Teraz będziemy musieli zacząć korzystać z systemu oceniania. 😬
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Tutaj są tylko roszczenia. Zadałem proste pytanie, ale nikt nie potrafił na nie odpowiedzieć. Większość odpowiedzi na tej stronie to kopie erowide, analfabeta, ale z roszczeniami
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ach tak, te nieznośne pytania, które są tak proste, że trzeba je zadać, a nie ma jeszcze na nie odpowiedzi. Przykro mi, że minął prawie miesiąc i nikt nie rozwiązał twojego problemu, jak zamierzasz wyciągnąć swój drobny przekręt.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Jeśli myślisz, że przeciętna osoba na tej stronie może uzyskać przydatne informacje na temat chemii od analfabetów takich jak ty i zarabiać pieniądze! Bardzo zabawne i smutne. Sam jestem starszym ekspertem w dziedzinie petrochemii. Ogórek nigdy nie jest owocem
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
"Czym mogę pociąć tę metę, żeby kogoś okraść" nie jest pytaniem z dziedziny chemii.
 
Top