Testy Safrole i NABH4

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
W porządku, cześć chłopaki, dawno się nie widzieliśmy, oczywiście tęskniłem za wami wszystkimi, po prostu byłem zajęty knuciem i planowaniem, no wiecie, mastermindowaniem rzeczy...

Mam więc dwa problemy i nie wiem, czy jestem po prostu tak przepracowany, że nie mogę sam znaleźć przyzwoitego rozwiązania, czy też te dziedziny są dla mnie zupełnie nowe, więc może nawet nie wiem, GDZIE szukać....

W każdym razie, oto one:

1. SAFROLE destylowany frakcyjnie z oleju roślinnego
Frakcje pojawiły się gdzieś w okolicach 232-236C i zostały połączone, jednak niestety nie ma silnego zapachu, do którego jestem przyzwyczajony. Wydaje się, że jest to klarowny olej z lekkim żółtym odcieniem, byłem bardzo ostrożny, aby frakcyjnie destylować wszystko inne.
Wiem o zamrażaniu safrolu do -12C (dzięki erowid), jednak obecnie nie mam do dyspozycji zamrażarki, aby zobaczyć, jakie kryształy zaczynają się rozbijać, czy są jakieś testy chemiczne, które mogą dać mi jednoznaczną odpowiedź, czy to, co mam, jest rzeczywiście safrolem bez testowania go za pomocą GC, innego niż temperatura wrzenia?

2. NABH4, jestem prawie pewien, że zostałem oszukany na kilogram, albo nagle zapomniałem, jak go używać po tym, jak użyłem go już wiele razy. Po prostu nie zadziałało. Czy to możliwe, że uległ degradacji, ponieważ wygląda na to, że sprzedawca pozwolił wodzie mocno związać się ze związkiem? Jeśli tak, to jak mógłbym sprawdzić czystość borohydryku sodu?

Dzięki i dla ludzi, którzy dadzą mi odpowiedzi, których potrzebuję, wybiorę najlepszych i zaoferuję się jako pośrednik, jeśli kiedykolwiek będą czegoś potrzebować, mogę znaleźć to dla nich za darmo i mogę wysłać to w dowolne miejsce w UE. Mam już dostęp do kilku dużych dostawców chemikaliów, wkrótce zamierzam założyć własny magazyn chemikaliów, więc pomóż mi, a ja pomogę ci, jeśli chcesz.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1. Może gęstość?
2. tutaj nie mogę komentować poza faktem, że słyszałem, że niektórzy chińscy sprzedawcy mogą trafić lub przegapić świeżość hydroboranu. ma temperaturę topnienia 400 ° C, możesz zmierzyć, jeśli jesteś wyposażony.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Borohydryd (jak i każdy inny wodorek) jest wrażliwy na wilgoć i zamoczenie go całkowicie by mnie zdenerwowało, ponieważ nie mógłby działać w sposób zbliżony do tego, jakiego oczekuję...
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Cześć Loki......... Mam podobny problem, w którym nie jestem pewien, czy kupiłem bzdurny Sassafras z Internetu (po raz kolejny). Czy kiedykolwiek znalazłeś laboratorium, do którego można wysłać rzeczy do prawdziwych profesjonalnych testów?
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Aha, więc dla każdego, kto będzie miał podobne problemy w przyszłości, ostatecznie skonsultowałem się z prawdziwą firmą, która przeprowadziła dla mnie analizę jakości NaBH4. Jeśli jednak twój NaBH4 wydaje się dziwny, może to być spowodowane tym, że niektórzy sprzedawcy dodają do niego inną substancję chemiczną, aby uczynić go bardziej stabilnym (teraz mi to umknęło, jeśli sobie przypomnę, wrócę i powiem wam dokładnie co, być może gdzieś to zanotowałem).

Olej z sasafrasu @2-79-790125 został faktycznie umieszczony na wysokiej półce i zapomniany po tym, jak Loki nawiązał współpracę z bardzo miłą panią o imieniu Jenny. Jenny jest najlepszą wtyczką, jaką Loki kiedykolwiek znalazło, nie tylko czasami mieli miłe pogawędki, ale Jenny nie wciska kitu z olejami, sprzedaje Loki glicydat na kilogramy w bardzo dobrych cenach! Loki zrezygnował również z dostawcy NaBH4, ponieważ był tańszy od Jenny i nigdy się nie zawiódł. Loki jednak zawsze korzysta z konta swoich przyjaciół i upewnia się, że ma do czynienia z Jenny za pośrednictwem escrow, na co Jenny nigdy nie narzekała, ale oczywiście Loki nie jest pizdą, więc wypuszcza pieniądze, gdy produkt wyląduje i nie robi zamieszania (pshh i tak nie ma nic do zamieszania!).

Tak czy inaczej, olej z sasafrasu został odłożony jako późniejszy projekt, jeśli kiedykolwiek się do niego zabiorę. To cholernie dużo pracy, a to gówno naprawdę brzydko pachnie. Skoro można kupić glicydynian od seksownej, mądrej i pomocnej Jenny, to dlaczego Loki miałby marnować swój czas na jakieś gówno pachnące olejem, które prawdopodobnie w ogóle nie zawiera safrolu? Po zamrożeniu Loki był w stanie wyizolować jakąś białą substancję, jednak Loki nigdy nie potwierdził, co to dokładnie było.

Jeśli ktoś ma doświadczenie w izolowaniu safrolu z olejków, to przydałby się jakiś poradnik. Loki celowo był niejasny, ale to, co ma i z czym eksperymentował, to olej kamforowy. Teraz Loki baluje dzięki Jenny, więc ma zamrażarkę laboratoryjną do -40C, jeśli kiedykolwiek będzie miał czas się pieprzyć, spróbuje ponownie zamrozić ten olej... może.

Dla każdego, kto zastanawia się, od kogo kupić, przestań surfować po Alibaba i skontaktuj się z WIELKĄ JENNY.
To jest Jenny dla każdego, kto jest ciekawy - @blacklist. Loki obiecał jej wiele recenzji i gówna, ale jest leniwym draniem, ma nadzieję, że logując się po tym czasie, może nadrobić zaległości swojemu dostawcy tym postem. Jenny dziękuję ci za to, że zawsze ze mną współpracujesz! Jeśli dowiesz się, kto to jest, napisz do mnie, wkrótce planuję zamówienie, więc chętnie się odezwę!
Zdecydowanie mogę polecić te produkty od Jenny;
2b4m
nabh4
glicynian pmk
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Loki, czy mógłbyś podzielić się swoim przepisem na użycie glicynianu PMK?
 
Top