Palenie dekstroamfetaminy?

Can dextroamphetamine be smoked

  • Information of the Chemistry.

    Votes: 2 33.3%
  • Possible ways to achieve this.

    Votes: 4 66.7%

  • Total voters
    6

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
D-Meth można palić, więc dlaczego dekstroamfetamina nigdy nie jest palona. A może istnieje sposób na jej palenie, o którym nie wiem?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ponieważ siarczan i fosforan rozkładają się przed dostaniem się do powietrza. Sole te nie sublimują tak jak metamfetamina.HCl. Jako baza jest zbyt żrąca i zniszczyłaby płuca. Sól HCl jest bardzo higroskopijna - zostaw ją na naczyniu, a kilka godzin później będziesz miał tylko kałużę płynu. Wydaje mi się, że sól HCl lub sól kwasu fumarowego mogą być wapowane, jeśli zostaną rozpuszczone w PG/VG bezpośrednio po przygotowaniu i wysuszeniu soli.

Inhalatory Benzedrine podawały amfetaminę poprzez jej wdychanie, odbywało się to za pomocą metalowej rurki, która zawierała bawełnę i bardzo drobny pył siarczanu amfetaminy, końce rurki były odkręcane, a jeden wdychał ostro przez nią, co dostarczało około 10 mg bezpośrednio do płuc, gdzie działało jako zamierzony środek rozszerzający oskrzela. Muzycy jazzowi szybko zorientowali się, że należy wyjąć bawełnianą zatyczkę z tubki i włożyć ją do kawy, co dostarczało całe 50 mg, a dzięki doustnemu podawaniu rozszerzenie oskrzeli i ogólna aktywacja trwały całą noc.


Wynika z tego, że palenie (wdychanie) nie ma żadnych zalet.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Całkowicie zgadzam się z brakiem korzyści z tej formy podawania, ponieważ zjedzenie garści tabletek jest prawie na pewno mniej szkodliwe niż wdychanie dymu. I jak zauważyłeś, efekty podawania doustnego trwają znacznie dłużej niż wdychanie tego materiału, jest to całkowicie sensowne. Podobnie jak kokaina w postaci HCl podawana drogą wziewną będzie działać przez dobre 90 minut, w porównaniu do kokainy w postaci wolnej, która działa przez 5 minut. Ale różnica między tymi dwiema drogami podawania polega na uzyskanym haju, tak, gruba linia koksu jest dobra, ale masywne lizanie wolnej bazy jest znacznie bardziej intensywne.

Pomysł vape z solą HCl jest interesujący, ale brzmi jak ogromny ból w dupie, który być może będę musiał wypróbować. Odpowiedział na moje pytanie w jednej szybkiej odpowiedzi, ale jak dziecko odpowiedzi prowadzą do większej liczby pytań!

Czy deksamfetamina może być dalej przetwarzana w celu stworzenia nowego anologu, jestem na drugim roku studiów chemicznych i bawiłem się moją apteczką haha.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Amfetamina może zostać utleniona do N-hydroksyamfetaminy, która ma być dwa razy silniejsza. Moje własne badania potwierdzają wyższą aktywność i wydaje się, że jest znacznie mniej zwężająca naczynia krwionośne, mniej obciąża pompę i nie przyspiesza. Nie jest też nielegalny.

Brzmi zbyt dobrze, by mogło być prawdziwe? Cóż, są pewne problemy, głównie to, że N-hydroksyamfetamina jest BARDZO niestabilna i utlenia się z powrotem do oksymu w obecności wody, przy zbyt wysokim ph i przy zbyt niskim ph oraz z niektórymi popularnymi rozpuszczalnikami, a w obecności śladowych ilości metali przejściowych po prostu się rozkłada.
Pokrewny związek metylenowo-dioksylowy, N-hydroksy-MDA, jest jednak dość stabilny. I zakazany.
Kiedyś udało mi się wyprodukować N-hydroksyamfetaminę, wciąż zawierającą sporą ilość normalnego amfetaminy (sądząc po TLC) i bardzo ją lubię. Moja kolejna próba wyprodukowania większej ilości nie powiodła się, mimo że użyłem tej samej metody, tylko w większej skali. Totalna katastrofa. Nie mam pojęcia dlaczego. Następnym razem spróbuję innego podejścia, ale mogę powiedzieć na pewno, że to nie będzie kolejny hit na rynku, ponieważ ten materiał jest tak niestabilny i bardziej neurotyczny niż rosyjska dziewczyna, detoruje nawet jako sól HCl w ciągu kilku dni, jeśli nie jest przechowywany w lodówce, lepiej zamrożony.

Można też po prostu redukcyjnie aminować amfetaminę, by uzyskać metamfetaminę. Można to ułatwić na inne sposoby, ale sam o to prosiłeś.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Obecnie pracuję nad utlenianiem kwasu piperynowego, Chem Player umieścił dobry film z techniką na YouTube, ale wyniki są w najlepszym razie niskie. Zastanawiam się więc nad metodą generowania ozonu z tlenem dostarczanym do generatora. Z oczywistymi rezultatami w postaci piperonu, jest to dobra pachnąca chemia, od zapachu pieprzu, przez gumę balonową po wiśnie maraschino.
Moje źródło D-Amph jest na receptę i mam mnóstwo gówna do pracy, próbowanie utleniania brzmi jak zabawa, nawet jeśli jest tak trudne jak utlenianie, które obecnie robię, jestem zainteresowany mechanizmem utleniania stosowanym tutaj i czy istnieje wiele metod osiągnięcia tego?

Następnie N-hydroksy-MDA, jest to interesujące, ponieważ MDA jest krokiem przed MDMA lub śnię tutaj.

Redukcyjne aminowanie do D-Meth brzmi zabawnie, czy to to samo, co redukcja amidów do amin przy użyciu LAh? lub redukcyjna alkilacja z borohydrydem. Moja wiedza chemiczna jest coraz większa, ale wciąż się uczę, więc moja wiedza nie jest zbyt obszerna. Udało mi się postępować zgodnie z technologią mesc na tej stronie dla mojej syntezy przy użyciu materiału wyjściowego 3,4,5TMBH ostatecznie zredukowanego w THF za pomocą LAh.
Proszę o uwagę!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
wizzology pdf

kliknij to jest jedna dobra książka o wizz ice itp.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Jest to całkowicie możliwe. Wysuszyć NP, gaz i szybko przefiltrować próżniowo, odessać tuż przed zassaniem całego rozpuszczalnika, szybko zebrać Amp Hcl, umieścić w urządzeniu do palenia lub zamkniętej szklanej fiolce. Podczas palenia kontynuuj odparowywanie niewielkiej ilości rozpuszczalnika/proszku, aż się rozpuści. Pali tak samo jak MAmp. Po jednokrotnym stopieniu i reXtalizacji nie jest już hydroskopijny.
 
Last edited:

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Nie można palić amfetaminy, o ile wiem i próbowałem. Ale można palić metamfetaminę.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Jest to możliwe i raczej łatwe
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Wydaje się być legalne, zamierzam to przetestować, po prostu próbując znaleźć najlepszy sposób na wyodrębnienie siarczanu z moich kart. Myślę, że ponieważ zmieniam siarczan na HCl, mogę po prostu przejść bezpośrednio do bazy. Wyciąg w niepolarnym, a następnie po prostu przepuścić przez niego trochę HCl. Muszę najpierw przyjrzeć się spoiwom, tak czy inaczej się dowiem.
 
Top