Squat the World - Wątek ogólny

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Ayy! Wiem, że to może zabrzmieć dziwnie, ale jestem po prostu ciekawy, jak squatting wygląda w waszych krajach i co ogólnie o tym myślicie.

Jako mniej aktywny squaters/osoba bezdomna jestem po prostu ciekawy, co myślisz o tym stylu życia, bo nie mogę znaleźć lepszego słowa na to :)

Więc... daj mi znać, co myślisz i jak postrzegasz ten sposób życia :)

Wielkie dzięki!


.^_^.
AVoCz2eXTZ
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Widziałem kilka wyjątkowych pomysłów z ukrytym kampingiem
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Wyjątkowe? Opowiedz mi o tym! ;) Ukradkiem (nie w ekstremalny sposób, po prostu staram się, aby moje miejsce nie było zbyt widoczne) biwakowałem pod namiotem na obrzeżach dużego miasta przez prawie 9 miesięcy z rzędu, a dla wyjaśnienia zacząłem w listopadzie kilka dni przed moimi urodzinami jako kilkudniowy obóz i jakoś zdecydowałem się pozostać bez domu przez dłuższy czas.

i żeby wyjaśnić nieco więcej, w tym momencie przez większość czasu utrzymywałem swoją regularną pracę szefa kuchni i poboczny zgiełk jako pomocnik pracownika budowlanego :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Czasy są trudne, a ludzie muszą robić to, co muszą. Przebywanie na zewnątrz to tragiczny scenariusz. To powiedziawszy, kucanie jest dokładnie tym samym, co kradzież z kilkoma dodatkowymi krokami, więc w zależności od tego, kto jest właścicielem, lubię to lub nienawidzę. Jeśli właścicielem nieruchomości jest osoba fizyczna, kradniesz i wyrządzasz szkodę osobie, jeśli jest to własność korporacyjna, bardziej przypomina to kradzież sklepową, drobną, lekką wersję kradzieży.
 
Top