Post Delivery Metody ukryte

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Witam,

Będąc nowym sprzedawcą i nowym w metodach dostawy wymaganych przez rynki internetowe, czy ktoś ma jakieś wskazówki dotyczące ukrytego pakowania?

Oczywiście pakowanie próżniowe jest koniecznością, a także słyszałem o użyciu folii aluminiowej w celu ukrycia promieni rentgenowskich.

Czy ktoś ma jakieś wskazówki na temat tego, co sygnalizuje paczkę, jakieś wskazówki lub sztuczki, jak zachować paczki niewykryte, zwłaszcza gdy rozważa się wysyłkę międzynarodową.

Czy są jakieś paczki, które ludzie otrzymali, gdzie byli rozczarowani lub pod wrażeniem ukrycia?

Rozumiem, że metody stealth są tajne z oczywistych powodów, ale jeśli ktoś może podzielić się jakimikolwiek informacjami, bez względu na to, jak niejasne, to wszystko pomaga!
 

thecurious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Zależy to od kraju docelowego i jego doświadczenia z krajem nadawcy.
Na przykład, jeśli wyślesz mi pudełko DVD (zawartość jest zapieczętowana próżniowo) z Kolumbii do kraju UE, z pewnością zostanie ono sprawdzone w pierwszym punkcie kontroli/odbioru za pomocą promieni rentgenowskich lub w razie potrzeby przez psa tropiącego.
Powinno to działać na terenie kraju i jest to normalny standard, o ile mi wiadomo. Nie wiem tylko, ile wysiłku chcesz włożyć w ukrycie narkotyków.
Chemiczne przetwarzanie narkotyków tak, by znalazły się na przykład w tkaninie dżinsów (co już zostało zrobione). Został również przetworzony w małe ziarna kawy.
Twoje pytanie jest również zadawane przez innych ludzi, którzy działają na ogromnym rynku wartym miliardy. Nie zapominaj o tym.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Jestem zainteresowany, jeśli ktoś chce pomóc z jasną odpowiedzią, będę bardzo wdzięczny.
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3

Mogę pomóc z konkretami.

Dawno temu otrzymałem jakiś stary plastikowy napęd do gier na nintendo, jeden z tych grubych szarych plastikowych, które wkłada się do konsoli, został odkręcony, a zawartość znajdowała się w środku. prawdopodobnie jedna z najlepszych metod skradania, jakie kiedykolwiek widziałem na własne oczy.

Kilka lat temu widziałem filmik, na którym ktoś otwierał dziecięcą zabawkę z klocków lego, która była bardzo dobrze zapakowana w folię termokurczliwą, a w środku znajdowało się prawdopodobnie 125 g kokainy. podejrzewam jednak, że była to podróbka.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Naprawdę pomocne, niektóre naprawdę sprytne metody naprawdę genialne, muszę być o wiele bardziej kreatywny, dziękuję za wgląd
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Wiem, że spóźniłem się na ten wątek, ale przykuł on moją uwagę. Jeszcze w czasach szkolnych sprzedawałem swoje jointy i dziesięciocentówki z tyłu zakreślaczy, ponieważ rurkę z tuszem można wyjąć, a końcówka markera pozostaje na miejscu, dzięki czemu marker nadal nadaje się do użytku. Zdarzało mi się również transportować torby na piechotę wewnątrz atari i niektórych rodzajów elektroniki. Zostałem aresztowany w młodym wieku za posiadanie alkoholu i picie, a ja miałem swoje zioło w tych grach atari i nigdy nawet nie pomyśleli, żeby zajrzeć do środka
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Większość paczek, które otrzymałem, była w jakiś sposób kontrolowana przez służby celne, większość z nich była po prostu dobrze odkurzonymi produktami w niezbyt dużym opakowaniu i nic nie można było wyczuć po dotknięciu. Jak na razie wszystkie przeszły bez najmniejszych problemów. Należy pamiętać, że etykiety zawierały jak najwięcej informacji i były adresowane na adres domowy, bez biura pocztowego lub skrytki pocztowej.
Mam nadzieję, że te informacje okażą się pomocne.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Tak właśnie to robiłem i odniosłem pewien sukces, ale nie wszystko zostało potwierdzone, dlatego naprawdę dziękuję za informacje, choć kilka dobrych wskazówek, o których należy pamiętać!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Jeśli chodzi o wykrywanie promieniowania rentgenowskiego, folia aluminiowa lub kalka będą bardziej widoczne niż umieszczenie ich w paczce bez nich.

Zależy to od ilości i substancji, którą chcesz wysłać.

Małe ilości mogą zostać wyrzucone, jeśli paczka nie zostanie otwarta i zadeklarowana jako przedmiot o niskiej wartości, ale moim zdaniem nie da się ukryć, jeśli celnicy ją otworzą.

Miejsce docelowe, z którego pochodzi paczka i samo opakowanie mogą sprawić, że będzie wyglądać podejrzanie.

Nie jestem w 100% pewien, ale wydaje mi się, że każda paczka, która jest zadeklarowana powyżej pewnej wartości, jest automatycznie kontrolowana.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Jest to naprawdę cenna wiedza i myślę, że w przyszłości porzucę kij z folii aluminiowej z podwójnym odkurzaniem i będę nieco bardziej sprytny w ukrywaniu rzeczy.

Dziękuję za informacje!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
NIGDY nie zadeklarowałem wartości niczego nielegalnego, co wysłałem, ponieważ jeśli ma wartość, może być należny podatek lub cło. Wszystko nazywam próbką handlową. Jak wspomniano, metalowe torby lub folie itp. są bardzo zauważalne podczas prześwietlenia rentgenowskiego i często są czerwonymi flagami. Powinieneś próbować udawać, że jest to coś o podobnej fakturze, ponieważ będą w stanie to zobaczyć. Mając to na uwadze, torebka mylarowa MOŻE BYĆ idealnym wyborem, jeśli kupisz je hurtowo i wydrukujesz ładne etykiety, które zawierają prawidłowe informacje o wadze i podają rozmiar próbki lub coś podobnego. Oto bezpłatna próbka agaru agarowego, węgla aktywowanego lub nasion chia, mamy nadzieję, że Ci się spodoba.
Z mojego doświadczenia wynika, że ukrywanie się na widoku jest jedyną skuteczną metodą. Nie sugeruj, że jest to coś, co można ograniczyć. Nasiona chia to podstawowy wybór, prawdopodobnie dlatego, że import nasion jest często ograniczony. Żadnych materiałów tytoniowych, baterii, jakichkolwiek substancji biologicznych, patogenów, mutagenów. Zastanów się, co chcesz wysłać, bo łatwo strzelić sobie w stopę
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Ponownie, bardzo cenne informacje, które zostaną odnotowane w przyszłych przesyłkach,

Podoba mi się twój pomysł ukrywania informacji w widocznym miejscu, niedawno zamówiłem drukarkę etykiet, aby wszystko wydawało się bardziej uzasadnione i przejrzyste dla każdego, kto się tym zajmuje (i mam nadzieję, że po przeczytaniu zignoruje).

Ograniczam również wagę do minimum, aby ponownie przyciągnąć jak najmniej uwagi.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Tinfoil to bzdura, brachu. Rentgen wykrywa kilka rodzajów substancji poprzez tłumienie sygnału rentgenowskiego.
Wśród nich można wyróżnić metal, substancje organiczne, szkło itp. Tak więc, jeśli umieścisz swoje leki, które są organiczne, owinięte w folię, będzie to wyglądać dokładnie tak, jak związek organiczny owinięty w metal.
 
Top