Question Synteza chemiczna 2-CB (CAS: 66142-81-2) krok po kroku

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Chciałbym wiedzieć, jaka jest kompletna synteza chemiczna 2-CB krok po kroku, dziękuję wszystkim!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
W przypadku, gdy pracujesz w sposób chemiczny i używasz chromatografii cienkowarstwowej do sprawdzania postępu reakcji. Będziesz potrzebował bardzo małego zestawu próbek z początkowym aldehydem (który masz) i styrenem, a także 2CHxHCl i produktem końcowym. Mam niewielką ilość styrenu na zapas, a także trochę 2CH x HCl, wystarczą tylko miligramy, produktu nie mam i jest nielegalny, więc nie wysyłam. Normalnie próbka TLC mieszaniny reakcyjnej wraz ze składnikami (2CH), które powinny być przekształcone w produkt, który pojawia się na płytce intensyfikacji. Jeśli na próbce mieszaniny pojawią się nowe i liczne plamy (ta jest przetwarzana, ponieważ mieszanina jest opracowywana w mikroskali, takiej jak probówka eppendorf), jest to raczej zła wiadomość, a ponieważ utworzyło się więcej związków niż produkt, należy przerwać i spróbować oczyścić produkt w celu uzyskania próbki potrzebnej do porównania. A może ci się poszczęści i napiszesz do mnie, a ja dostarczę ci doskonałe przygotowanie do styrenu, które chcę opublikować jako wątek. Weryfikacja od innych jest cenna. W każdym razie można to zrobić tanio, łatwo, szybko, z wysoką wydajnością w porównaniu z większością procedur (Henry działa dobrze)... chodzi o to, że jest to bardzo proste do wykonania. I odbywa się to bez wymyślnych chemikaliów.
 
Top