łowca szczepów... poszukiwanie nasion lub klonów? wielkie PHENO HUNT

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
czy ktoś z was kiedykolwiek chciałby mi pomóc w poszukiwaniu unikalnych nasion konopi będę szukał na całym świecie, aby polować i tworzyć nowe plamy zacznijmy rzucać komentarze na temat tego, co każdy ma lub może uzyskać tylko dobre cechy pożądane ... zacznijmy wysyłać wiadomości ... dobrze martwić się o rekompensatę lub darowizny później $ $ jakie nasiona lub klony masz lub twój przyjaciel?
ja mam
Runtz, biały, czarny, niebieski, różowy
oreo fritz
czarno-wiśniowe gelato
gellato41
bubblegum gellato
ceral milk
rs11
mleko pirackie
20 plus więcej!!!
lubię tylko fioletowe odmiany, ale zawsze mogę krzyżować rośliny, aby stworzyć fioletową wersję, więc proszę, co masz w swoim rajskim ogrodzie? zapach, kolor, smak, zawartość kryształów, wygląd, wszelkie imponujące szczegóły poszukiwane!!!! zjednoczmy się jako społeczność, a każdy, kto pomoże w moim nowym projekcie, otrzyma kredyt za każdą genetykę, która sprawi, że przejdzie proces eliminacji, zdjęcia i aktualizacje zostaną dostarczone, jest to eksperyment polowania na 10 000 fenów, więc zdobądźmy dobre nasiona lub klony na tym forum... WHAT you GOT, a strona internetowa zostanie utworzona, jeśli to wystartuje, dzięki Breaking Bad za otwarte dyskusje i pomoc w rozpowszechnianiu medycyny na całym świecie.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
W tym tygodniu zaoferowano mi 30-40 szczepów. Czy jest coś, czego szczególnie szukasz? Rekreacyjna marihuana jest legalna tam, gdzie jestem, więc każdy i jego brat jest genetykiem-amatorem. To nie jest nauka o rakietach, skrzyżuj 2 szczepy, które lubisz, wyhoduj kilka nasion, sklonuj swój ulubiony fenomen i ciesz się swoim hybrydowym wigorem 💩
 
Top