Problem krystalizacji metamfetaminy

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Produkt fenyloacetonu i metyloaminy z amalgamatem glinu, który jest produktem końcowym mocnej i wysokiej jakości maty, która ma problem z krystalizacją, proszę o pomoc i wskazówki od moich szanowanych nauczycieli.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Dlaczego nie opracujesz badania, które występuje i zapobiega/powoduje problemy podczas procedury krystalizacji? Jakie chemikalia są używane, jakie są etapy procedury i na czym dokładnie polega problem, z którym trzeba sobie poradzić?
 

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
350 ml fenyloacetonu, 45 ml metyloaminy 40%, 4 gramy chlorku rtęci, 350 gramów folii, 4 litry 97% etanolu, 12 godzin po rozpoczęciu reakcji z toluenem i 300 gramami wodorotlenku sodu, toluen ekstrahowano gorącą wodą, przemywano suchą solą i destylowano pod próżnią. Wytrącono świeży toluen zmieszany z gazowym chlorowodorem. Wygładziłem i wysuszyłem za pomocą lejka Buchnera. 170 gramów białego proszku o dobrym aromacie, który został przemyty zimnym acetonem i nie krystalizował w żaden sposób. Mam wystarczająco dużo informacji, aby gotować metamfetaminę i krystalizować ją, a także studiowałem magisterium z chemii i petrochemii. Ale naprawdę padłem na kolana od krystalizacji tego produktu. Proszę o pomoc, jeśli możesz
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Metamfetamina racemiczna nie tworzy dużych odłamków, oddziela enancjomery i rekrystalizuje z wody + alkoholu.
 

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Produkcja
 

Attachments

  • 2dsGxm3l6i.jpg
    2dsGxm3l6i.jpg
    6.2 MB · Views: 412

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Witam Po syntezie otrzymałem produkt racmiczny, którego nie mogę skrytykować. Musisz rozdzielić izomery, a następnie je skrytykować.
 
Top