Wykorzystanie technologii sztucznej inteligencji do ujawnienia handlarzy opioidami w darknecie

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3

Audyt Biura Programów Sprawiedliwości Narodowego Instytutu Sprawiedliwości: Wykorzystanie technologii sztucznej inteligencji do ujawnienia handlarzy opioidami w ciemnej sieci Grant przyznany West Virginia University Research Corporation

(Link zapasowy)


Wiem, że nie lubicie klikać w linki, więc po prostu skopiuję i wkleję to, co uznałem za interesujące, ponieważ sam to przeczytałem.

Strona 2:

Strona 6:

Strona 9:

Strona 10:

Strona 11:

Reszta dokumentu mówi tylko o tym, że badacze nie wykonują prawidłowo papierkowej roboty i nie śledzą wydatków.
Ktoś ma kłopoty z powodu konfliktu interesów.


Uwagi użytkownika:
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Interesujące rzeczy. Raport z audytu nie zawiera wielu istotnych dla nas informacji, ale może być odskocznią do opublikowanych prac badawczych, które faktycznie ujawniają zastosowane metody i techniki. Dobrze byłoby je połączyć, postaram się je znaleźć i połączyć tutaj.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Słowa kluczowe iDarkParser, iDeeplearner, AlphaDetective nie dają nic w wyszukiwarkach. Artykuły prawdopodobnie w ogóle nie odnoszą się do tych terminów, a przeczesanie artykułów powiązanych z WVURC będzie wymagało poważnego wysiłku.
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3
Huh, treść mojego postu została zmieniona, dzięki za ostrzeżenie, jeez, staram się tylko dodać wartość.
 
Top