• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Maceió Zbierzmy zespół

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Chłopaki, stwórzmy zespół zajmujący się produkcją leków i ich komercjalizacją. Stwórzmy prywatną grupę dyskusyjną tutaj na stronie. Zadzwoń do mnie pv
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
kkkkkkkkk mówisz tak, jakby to było bardzo proste i łatwe, czy masz już jakąś wiedzę?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Byłem menadżerem w boca de fumo i prawie wdałem się w międzynarodowy handel narkotykami. Jeśli chodzi o produkcję narkotyków, nie ma żadnych trudności, ponieważ strona wyjaśnia, jak je syntetyzować. Są też dostawcy. Brakuje tylko organizacji i zespołu, który zaplanuje i przeprowadzi akcję.
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
brachu, nie mam żadnego doświadczenia w handlu ludźmi ani nic w tym stylu. ale jestem chętny i chętny, aby wejść w to życie. czy planujesz to z kimś, czy jesteś sam? jak chcesz założyć zespół i jak będziemy się komunikować? czy myślisz, że możesz zrobić to wszystko tutaj, czy myślisz o zebraniu chłopaków?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Zbierz zespół Brazylijczyków. W tym biznesie można iść do przodu tylko wtedy, gdy jest się zorganizowanym, ponieważ każdy członek jest niezbędny, niezależnie od jego roli. Chodzi o to, by produkować i sprzedawać PCC, CV i mniejszym organizacjom sprzedawców ulicznych. Kiedyś miałem kontakty we frakcjach, ale po B.O., przez które przeszedłem, straciłem kontakt. Jednak dotarcie do nich nie jest takie trudne. Niestety, z tego co widzę, BR nie pojawiają się tutaj zbyt często. Gdyby jednak udało nam się zwerbować więcej osób, moglibyśmy stworzyć grupę, w której omawialibyśmy wszystkie plany.
 
Last edited:
View previous replies…

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Myślę, że na początek wystarczą 3 lub 4 osoby. Mam znajomego, który jest zainteresowany i możemy pracować razem. Co chcesz wyprodukować, ile gramów, gdzie kupimy niezbędne materiały, ile to będzie kosztować i za ile chcesz to sprzedać? Stwórzmy grupę, aby omówić to dalej.
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Uporządkujmy to. Mam zamiar stworzyć kilka planów, aby zebrać trochę pieniędzy i zainwestować w nie. Przeszedłem przez wiele B.O. Teraz zamierzam dojść do siebie i zacząć działać. Zostawiłem wiadomość na twoim PV
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Do kogo kierujesz swoją ofertę?
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Bro, myślę, że sprzedaż to najłatwiejsza część tego wszystkiego. Problemem jest zakup materiałów i miejsca do ich produkcji.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Zgłoś się prywatnie. Mam ofertę!
 

popeye157

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 29, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
jesteśmy aktywni na stronie
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Dalej chłopaki, jestem chętny do wzięcia udziału. Do dzieła.
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
salve guys< mam kontakty do hurtowej sprzedaży kg i mogę znaleźć miejsce do ich produkcji, chciałbym wiedzieć, czy ktoś z br, kto jest z nami na linii, jest chemikiem i może zsyntetyzować związki, o których mowa?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
W przypadku produkcji rozwijamy. Czy masz kontakt do sprzedaży kokainy w kg?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Bierzmy się do pracy, mam dużo na głowie BR. Porozumiejmy się i sprawmy, by tak się stało.
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
tak! tak samo jak kokaina, MD i metamfetamina!
:unsure:
ale czekaj, nie rozumiem, chcesz produkować kokainę w Brazylii? Nigdy nie słyszałem o syntetyzowaniu kokainy tutaj w Brazylii, ponieważ roślina ta rośnie tylko w sąsiednich krajach... Myślałem, że mówisz o MD i metamfetaminie, jeśli ktoś tutaj jest prawdziwym chemikiem i nie bawi się w łamanie zła, i naprawdę wie, jak to zrobić, możesz zarobić pieniądze, mam nadzieję, że nie rozmawiam z 12-latkami gadającymi gówno w Internecie!
ale jeśli pomysł jest naprawdę gorący, można to zrobić!
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Jest ich tu wielu, brachu, ciężko znaleźć kogoś w Br, kto wie, jak wyprodukować lek. myślałem, żeby spróbować wyprodukować go samemu, ale nie ma mowy, nie mam gdzie spróbować. szukam dostawców na innych stronach, żeby zobaczyć, czy mogę go odsprzedać.
 

reidobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mogę dostać te dobrej jakości, ale M już je produkuje w RJ... ale mogę dostać te dobrej jakości z Europy.
Mogę też dostać białą, jeśli będę jej potrzebować.
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
Jeśli ktoś jest chemikiem i rozumie temat, a także naprawdę chce dokonać odpowiedzialnego postępu, proszę o kontakt na PV!
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Jak wyjaśniłem prywatnie, kokaina w Brazylii jest najlepszą opcją, mdma lub mda w Brazylii, ludzie produkują jej dużo, niestety są przyzwyczajeni do złych rzeczy w Brazylii, zawsze staraj się być o krok do przodu w jakości, a zajdziesz daleko!

Taki jest zamiar, zbierzmy się razem i stwórzmy dobry rynek do negocjacji! Mam pod ręką wiele rzeczy do udostępnienia tłumowi BR!
 

djb1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Człowieku, jestem prawdziwą suką
otrzymywanie ecstasy od pcc to największa bzdura na świecie, człowieku, to jest tak kurewsko ZŁE
Jezu Chryste
 
Top