• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

News Witamy w sekcji forum USA 🇺🇸! Przydałaby mi się Twoja pomoc!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Przygotowuję się do przejęcia sterów nad tym zakątkiem forum. Chcę sporządzić kilka list i zebrać informacje na temat stanu rynku leków w Stanach Zjednoczonych. Interesuje mnie historia, logistyka, etykieta, etyka, chcę wiedzieć o tym wszystko. Import eksport. Jeśli masz historię do opowiedzenia o swoich doświadczeniach związanych z internetowym rynkiem narkotykowym, ten wątek jest miejscem, w którym możesz ją ujawnić. Jeśli wolisz pozostać anonimowy, możesz wysłać mi wiadomość, a ja ją dodam. Jeśli chcesz podzielić się informacjami na temat amerykańskiego rynku narkotyków online, rantami, recenzjami, lamentami, porozmawiajmy o tym!
Świat się zmienia i Amerykanie również muszą dostosować się do nowych wyzwań, jeśli mamy nadzieję pozostać istotni w przyszłości.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Cześć, chciałbym tylko wtrącić swoje dwa grosze. Korzystanie z forum BB jest z założenia anonimowe. Nie żądamy żadnych danych o Twojej osobowości, nie przechowujemy żadnych danych (wiadomości są automatycznie usuwane po 90 dniach), nawet nie pytamy o Twój e-mail.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Alles klar, herr komissar? :cool:
Mam tendencję do nieujawniania zbyt wielu informacji, dopóki nie zostanę poproszony we właściwy sposób, wtedy mogę nie być w stanie się zamknąć w zależności od mojego nastroju. Kwestionariusz może pomóc w uzyskaniu odpowiedzi od osób takich jak ja. Daj mi znać, jeśli mogę być pomocny. o7
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Warto też dodać, w jakim regionie Stanów Zjednoczonych rozgrywa się akcja. Oczywiście nie jest to twój adres domowy, ale dużo podróżowałem i mieszkałem w dość dużej części tego kraju i istnieją pewne DUŻE różnice w sposobie, w jaki LE wykonuje swoją pracę i / lub jak traktują różne substancje w porównaniu z innymi! A nawet ogólne poglądy społeczeństwa na kulturę narkotykową. Na przykład północno-zachodni Pacyfik jest dość wyluzowany w porównaniu do Wyoming czy Chicago.
Nie wiem, tylko taka myśl.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Pytanie, które każdy tak naprawdę chce znać, to. Gdzie jest suzy?
 

Johnny Rock's Juke Joint

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
0
Suzy? Wiedziałem wiele o "Tinie", "Molly", a nawet "Paris Hilton"/"Lindsey Lohan", ale po raz pierwszy słyszę, żeby ktoś pytał o miejsce pobytu "Suzy"! Powiedz mi więcej, co to za dziewczyna? Wyluzowana, czy żyjąca imprezą?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Można powiedzieć, że suzy i tina są ze sobą spokrewnione. Idealnie byłoby zredukować suzy do tina. Suzy sama w sobie jest regulowana w USA jako środek udrożniający nos. Uwielbiam jednak moją Tinę. Jestem na północnym wschodzie, więc tutaj jest trudniej.
A tak przy okazji.... "I got that Archie Bunker" 🤣
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Po raz pierwszy zacząłem przyglądać się chemikaliom badawczym w 2013 roku i największą zmianą, jaką zaobserwowałem na rynku, jest zakazanie najpopularniejszych chemikaliów w każdej klasie, co doprowadziło do zatarcia granicy między: nielegalnymi przedmiotami tylko w DNM a wieloma sprzedawcami w czystej sieci, którzy mają mieszankę tych dwóch. Masowe zakazy na całym świecie i szalony wzrost kontroli wszelkich paczek z UE (zwłaszcza NL) przeznaczonych do Stanów Zjednoczonych naprawdę zniszczyły ten rynek. Szkoda, ponieważ możliwości były pozornie nieograniczone, a różnorodność dostępna dla większości konsumentów miała coś dla każdego.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Czy substancje są zakazane w Stanach Zjednoczonych ze względu na klasę chemiczną lub działanie farmakologiczne? Czy istnieje różnica w odpowiedzialności karnej za substancje klasyczne i ich analogi?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Istnieje ustawa o analogach na poziomie federalnym, a stany różnią się między sobą, ale wiele z nich ma również dodatek analogowy. Nie ma różnicy na poziomie federalnym dla analogów, ale co ciekawe tylko leki z harmonogramu 1 i 2 nie podlegają jurysdykcji ustawy analogowej (o ile pamiętam), więc leki bez zastosowania medycznego i wysokim potencjale nadużywania oraz leki, które są przepisywane z wysokim potencjałem nadużywania. Kokaina jest idealną reprezentacją harmonogramu 2, nigdy nie jest przepisywana i bardzo rzadko używana w warunkach chirurgicznych, ale nadal jest niższym przestępstwem niż LSD. Marihuana znajdowała się w harmonogramie 1, najbardziej niebezpiecznym z narkotyków! Oto podstawowe prawo

A) Z wyjątkiem przypadków określonych w punkcie (C), termin analog substancji kontrolowanej oznacza substancję -
  • (i) której struktura chemiczna jest zasadniczo podobna do struktury chemicznej substancji kontrolowanej z wykazu I lub II;
  • (ii) która ma działanie pobudzające, depresyjne lub halucynogenne na ośrodkowy układ nerwowy, które jest zasadniczo podobne lub większe niż działanie pobudzające, depresyjne lub halucynogenne na ośrodkowy układ nerwowy substancji kontrolowanej z wykazu I lub II; lub
  • (iii) w odniesieniu do konkretnej osoby, która reprezentuje lub zamierza wywierać stymulujący, depresyjny lub halucynogenny wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, który jest zasadniczo podobny lub większy niż stymulujący, depresyjny lub halucynogenny wpływ na ośrodkowy układ nerwowy substancji kontrolowanej z harmonogramu I lub II.
Jak napisano, AET NIE jest analogiem DMT lub DET, ponieważ jest aminą pierwszorzędową, ale w niektórych stanach 1,4 butadiol JEST analogiem BHT, ale w innych stanach nie jest.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Zamierzałem zamieścić to w innym wątku, ale wydaje się, że pasuje tutaj OK... może jest to coś warte lub pomoże rozwinąć. Zostawiłem małą myśl na koniec.

W zależności od dokładnej definicji "ustawy analogowej" ... czy to prawda - że tylko substancje z harmonogramu I i II podlegają tym przepisom?
Czy raczej oznacza to, że każdy analog, bez względu na rodzica, staje się I lub II. Na przykład analogi ketaminy powinny być ścigane tak jak ketamina, zgodnie z harmonogramem III. Jednak widzę metoksetaminę wymienioną w harmonogramie I od 6/6/22. Wytyczną jest: wysoki potencjał nadużywania i uzależnienia, brak akceptowanego zastosowania medycznego. Podczas wyszukiwania warto zobaczyć wszystkie reklamy "terapii wspomaganej ketaminą". Nie zdawałem sobie sprawy, że to taka popularna (i akceptowana) rzecz. Jednak analog pominął krok i nie może być stosowany terapeutycznie. Uwielbiam, jak większość rodziny benzo również znajduje się w harmonogramie IV. "Niski (er) potencjał uzależnienia"... Tak, dobre połączenie...

Chciałbym myśleć, że to NIE jest prawda. Wszystko wskazuje jednak na to, że tak. Myślę, że jest trochę miejsca na wahania, jeśli chodzi o wszystko w ogóle, w końcu spędziłem ponad 2 lata w więzieniu za sprzedaż jakiegoś analogu katynonu lub mda narkotykowi około 10 lat temu. Na szczęście, niezależnie od tego, z czym zostałem złapany, "etylon" jest substancją z harmonogramu I. Należy jednak pamiętać, że dzieje się to na szczeblu federalnym. To tutaj jest ta szara strefa. Zostałem oskarżony na poziomie stanowym, gdzie przyznałem się do handlu "substancją klasy C". Tym, co sprawiło, że uznano to za "handel", była ilość. Nie mogę znaleźć wytycznych, ale wydaje mi się, że w moim stanie musi to być ponad 20 gramów, aby można było uznać to za handel substancją klasy C.

https://www.justcriminallaw.com/drug-charges/2018/05/23/differences-state-federal-drug-crimes/
Nie mój stan, ale tutaj trochę wyjaśniają. Dobrze, że nie wmieszali mnie w to federalni, bo mój etylon równie dobrze mógł być dla nich fentanylem.
Podobnie jak ja, w takim przypadku sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej.

Myślę jednak, że powinno to dać do myślenia większości z nas, przynajmniej w USA. Jeśli zostaniesz przyłapany na wpieprzaniu się w pocztę, zgadnij co? Odsiadka. Robienie rzeczy poza granicami stanu? Czas federalny. Niektórzy z nas, w zależności od tego, co robimy, mogą chcieć przemyśleć swoje działania i ponownie ocenić plan gry. Właśnie dlatego stealth i opsec są tak ważne. Jeśli wszystko pójdzie we właściwy sposób, pakiet może kosztować cię resztę wolności w tym życiu. Albo nawet coś tak głupiego, jak przegapienie zjazdu z autostrady i przypadkowe przekroczenie granicy stanu. Załóżmy na przykład, że mieszkasz w obszarze trójpaństwowym (NY/NJ/CT) (naprawdę tak łatwo jest znaleźć się w innym stanie, nie próbując w tym obszarze...). Byłeś w drodze, aby podrzucić paczkę i jakiś dzieciak zderzył się z tobą, co teraz? Miałeś w bagażniku dwa funty substancji chemicznej do badań i zostałeś potrącony, a teraz produkt... wygląda jak sól kamienna lub metamfetamina, jest wszędzie, na ulicy, w bagażniku itp. Świadkowie są wszędzie, nie można uciec, nie można nic ukryć, nie można nic zrobić. To, co mogło być maksymalnie 3-letnim wyrokiem na poziomie stanowym, teraz zmieniło się w minimum 15 lat obowiązkowego wyroku federalnego, gdzie liczą wyroki w miesiącach. 15 lat... lub 180 miesięcy.... Jest to oczywiście hipotetyczna sytuacja, ale tego typu rzeczy zdarzają się częściej niż nam się wydaje. Pamiętajmy, że za każdym razem musimy mieć całkowitą rację. "Człowiek" musi mieć rację tylko w połowie i mieć trochę szczęścia lub być brudny i manipulować tylko raz.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Temat legalności substancji wymaga obowiązkowego oddzielnego omówienia. Pomimo faktu, że w ostatnim czasie pojawiło się bardzo niewiele takich substancji, nadal one istnieją. Na przykład syntetyczne kannabinoidy mogą mieć nieskończenie wiele opcji, podobnie jak opiaty i dysocjanty. Jest to kwestia naszej biologii, a większość substancji nie została jeszcze odkryta. J.W. Huffman pokazał światu, że mogą istnieć nowe klasy substancji. Przejdźmy do osobnego tematu.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Cześć Frit, jestem tutaj, aby się uczyć, uczestniczyć i pomagać w każdy możliwy sposób. Nigdy nie wahaj się skontaktować ze mną lub zlecić mi czegoś, co sprawi, że nasz mały amerykański zakątek tej wspaniałej strony będzie czymś wyjątkowym.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Później wyślę ci wiadomość o moim obszarze i niektórych kwestiach, które mogą cię zainteresować, w tym między innymi o potencjalnych możliwościach w zakresie martwych kropli, przechowywania, czyszczenia, między innymi dlatego, że lokalizacja jest pełna możliwości dla właściwych rzeczy we właściwych miejscach dla właściwych ludzi i powiedziałbym, że około 99%, jeśli nie 100% tego można by zbadać i potencjalnie włączyć do wcześniej istniejących sieci, co mogłoby również zmniejszyć pewne ryzyko i otworzyć potencjalne możliwości biznesowe w obszarach, które są zwykle uważane za nieistotne, bez konieczności ujawniania danych osobowych, które mogłyby zagrozić czyjejkolwiek anonimowości.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jest tu co najmniej jeden sprzedawca, który prowadzi sieć. Zamawiasz u niego i w zależności od tego, co kupiłeś, twoja paczka dociera z kilku różnych stanów i zakładam, że od różnych osób. Robiąc to w ten sposób, on jest zaporą ogniową. Dealerzy nawet nie wystawiają ogłoszenia i prawdopodobnie nie mają nawet konta. Facet przyjmuje zamówienie, przekazuje szczegóły i zbiera pieniądze. Może nawet nie mieć żadnych narkotyków w swoim posiadaniu i (zakładam) wziął notatkę od FBI i przekazuje szczegóły na czacie gry online lub współdzielonym dokumencie google, który jest stale edytowany, ale nigdy nie publikowany
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
5324P9Egka
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Interesujące dane, choć pochodzą sprzed roku.
 
Top