Czym jest chlorowodorek 2-fenyloetyloaminy CAS 156-28-5

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Czy ktoś z tym pracował?

Ktoś mówi mi, że jest to silna efedryna i zredukuje się do D-Meth w taki sam sposób jak efedryna?

Nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat

HEU5hSWB7w
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Wszyscy chcielibyśmy, aby tak było, ale tak nie jest. 2-pea, znana również jako b-fenyloetyloamina, jest naturalnie występującym neuroprzekaźnikiem katacholaminowym znajdującym się w mózgu. Jest to silny narkotyk, ale przeżywa tylko około 30 sekund, zanim zostanie rozbity przez MAO-B. Po spożyciu nie dociera nawet do mózgu, ponieważ w jelitach znajduje się dużo oksydazy monoaminowej. Ludzie próbowali przyjmować tak dużo, że wyczerpywali MAO, a można to zrobić za pomocą kilku gramów b-pea.
To jest rusztowanie, z którego powstaje tak wiele narkotyków, fenol z łańcuchem węglowym... metamfetamina, amfetamina, wszystkie halucynageny w PhIKaL (który jest akronimem dla fenyloetyloamin, które znam i kocham), kationony, leki przeciwdepresyjne. Góry leków to podstawione fenyloetyloaminy. Strukturalnie to tylko kilka cząsteczek różniących się od amfetaminy. Cząsteczki są trudne do zrobienia czegokolwiek. Jest coś na pierścieniu fenylowym, hydroksy? Nie udało mi się jeszcze zobaczyć, jak można to usunąć, niszcząc cząsteczkę. Można z niego zrobić analog fentanylu. Nie znalazłem nic innego, ale jest to święty Graal dla chemików amatorów i jest wspomniany w kilku artykułach około 1915-1920, ale nie mogłem go znaleźć, a 100 przede mną też nie mogło.
Alfa-fenyloetyloamina, teraz można coś z tym zrobić
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nie muszę dodawać, że dużo o tym myślałem. Pamiętam, że czytałem rzeczy, które sugerowały, że cynk elementarny i nadmuchiwanie gazowego b-groszku nad niewiarygodnie gorącym cynkiem może to zrobić. Jest to nazwana reakcja, ale nigdy nie widziałem żadnych dowodów na to, że działa ona konkretnie na fenyloetyloaminę
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Dziękujemy za informację, panie Buchner 👍
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Istnieje trasa, b-groszek -> kwas fenylooctowy --> fenyloaceton (p-2-p), a następnie w ten sposób istnieje ścieżka. Kiedy rok później ponownie analizuję ten pomysł, zastanawiam się, dlaczego nie można go po prostu zhalogenować, aby przeprowadzić reakcję podstawienia dla metylomocznika🤔🤔🤔 ludzie zachowywali się tak, jakby to nie działało, ale widziałem, jak to działa w przypadku kationonów...

Napisałem to wczoraj i zapomniałem wysłać. Zamierzam to ponownie przeanalizować. Z pewnością ułatwiłoby to, ponieważ sprzedają go w GNC i 10 innych miejscach
 
Top