Question Dlaczego Vicodin wydaje się tak rzadki?

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Nie jestem ekspertem od opioidów, może oksy są łatwiejsze do zsyntetyzowania; wiem tylko, że jestem w szoku, że nie mogę znaleźć ani jednego postu na ten temat.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Z mojego doświadczenia wynika, że ludzie chcą głównie dużych rzeczy, takich jak Oxy. Teraz jest to po prostu trudne, ponieważ trzeba się martwić o fent
 

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Chyba nigdy nie brałem oxy, ale vicodin, gdy byłem młodszy, działał prawie jak długotrwała kokaina; ale mam to adhd, więc wyniki mogą się różnić.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
79
Reaction score
59
Points
18
Deals
14
Sama nazwa marki nie jest już produkowana, ale myślę, że więcej osób zna ten termin niż niektóre inne, takie jak loraset lub loratab i Norco, które również nie są już produkowane w USA. Hydrokodon to już wszystko i istnieją problemy z podażą z powodu wszystkich sporów sądowych i ograniczeń dotyczących opioidów, więc obecnie produkowane są tylko leki generyczne, z których większość prawdopodobnie nie jest produkowana w USA. Oxy jest również zawsze bardziej popularny i był nr. 1 przepisywany lek przeciwbólowy przez wiele lat w USA, dopóki nie zaczęło się bs z crackdown, ale może nadal tak jest? I tak, na każdego działają trochę inaczej. Jeśli jednak chcesz prawdziwej oxy lub dros, możesz je dostać tutaj.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
To także kwestia regionalna. Tam, gdzie dorastałem, wszystkie chlorowodorki to vicodan, a tam, gdzie dorastała moja żona, wszystkie hydrokodony to Lortab. Nigdy nawet nie słyszałem o "lortabie", dopóki nie skończyłem 30 lat
 

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Mam na myśli to, że vicodin jest szalenie rzadki nie jest zły; mam na myśli to, że jeśli molly tutaj jest prawdziwe, jestem o wiele bardziej podekscytowany, aby to zobaczyć.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Potwierdzam, że Jesse James i Thuggaking mają legalne molly.
QJdn6GpjDN

Jeśli przewiniesz całą listę forum, aż dojdziesz do sekcji USA, wpadnij na przypięty post, a prawdopodobnie mogę załatwić ci darmową próbkę, Heisenburg wyjdzie z kieszeni, aby dać ci darmowe narkotyki. To fakt.
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Myśląc o tym, jestem zaznajomiony tylko z lortabem. Myślę, że kilku lekarzy, od których go dostałem, powiedziało "to był" lub "był jak" vicodan. Na butelce nigdy nie było napisane vicodan.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Dwie markowe tabletki hydrokodonu/acetaminofenu. Są takie same i jest też kilka innych nazw marek, jak sądzę (sprawdziłem)
Vicodin, Norco, Lortab, Co-Gesic, Lorcet, Hycet, Anexsia, Maxidone, Stagesic i Vicodin HP.
 
Top