Dlaczego tam, gdzie mieszkam, jest tak dużo dekstroamfetaminy, a nie metamfetaminy? Jaki jest tego powód?

srsr22

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Cześć chłopaki.
Nie wiem, gdzie mógłbym to opublikować na tym forum, ale mam pytanie do was wszystkich!

Dlaczego tam, gdzie mieszkam, jest tak dużo d-amfetaminy, a nie metamfetaminy? Czy to dlatego, że trudniej ją wyprodukować? Czy jest droższa, więc d-amfetamina jest lepszym wyborem? Chodzi mi o to, że jeśli chemicy wiedzą, jak zrobić d-amfę, o ile trudniej jest stamtąd przejść do metamfetaminy?

Myślę, że jednym z powodów może być to, że meta jest bardziej szkodliwa dla organizmu. Ale meta uderza mocniej IMO. Chciałbym więcej mety tutaj, ale niestety nie widzę jej w pobliżu.
Mieszkam w EUROPIE PÓŁNOCNEJ i tutaj wydaje się, że .... d-amph jest wszędzie i na każdym rogu ... Ale nie ma mety

Trzymajcie się wszyscy
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Wynika to z faktu, że prekursor p2np jest nadal legalny w produkcji i sprzedaży, a prekursory mety były zabronione i trudne do zdobycia, z wyjątkiem p2p, który wytwarza racemiczną metę i kosztuje znacznie więcej wysiłku i pieniędzy, aby wyprodukować metę z tego ostatniego.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Witam. Jeśli masz dużo d-amfetaminy, oznacza to, że w Twoim kraju jest dużo PPA (fenylopropanolaminy).
Jest ona sprzedawana w postaci roztworów w sklepach zoologicznych dla psów. Łatwo ją wyekstrahować i uzyskać z niej amfetaminę.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Czy masz na myśli, że w niektórych krajach jest on dostępny bez recepty u weterynarza?
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Cóż, prawdopodobnie nie jest to dobry pomysł, ale jest sprzedawany pod nazwą Propalin, przynajmniej w Wielkiej Brytanii można go kupić online bez żadnych ograniczeń, które widzę.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Ah, nieważne, okazuje się, że jestem cholernie ślepy i wymaga recepty.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Amfetamina do metamfetaminy to popularna, dość podstawowa reakcja chemiczna. Może być nawet opłacalna tam, gdzie jesteś
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Czy jest jakiś wątek, jak to zrobić?
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
@Hank Schrader, czy możesz podać link do dobrego samouczka dla d-amfetaminy z PPA?
Pozdrawiam
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
D to znaczy lepiej niż L
 
Top