5f-adb efecte, durată și retrageri?

DrugCentral

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua tuturor,

Intenționez să achiziționez 100g de 5F-ADB. Am multă experiență cu MDMB-4en-PINACA și cu majoritatea canabinoizilor sintetici JWH. Pentru cei care au mai încercat 5F-ADB, cum se compară efectele sale cu THC obișnuit? De asemenea, cât timp durează efectele?

În cele din urmă, aș dori să știu cât de mult ar trebui să utilizați pentru a dezvolta o dependență și cum sunt poftele.

Vă mulțumesc tuturor pentru informații!
 

SoBlack

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 23, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Hei hei

le folosesc pe amândouă de ani de zile
Preferatul meu este 5cl, dar chiar și timpul său o întrebare de calitate de la lot în acest moment care cele mai multe loturi provin din precursori aș spune că sunt foarte silimar la toate
Dacă ați observat că în ultimul timp un verde , roșu și un alb 5f adb lot este merge pe întreaga lume în acest moment 😂

Dacă aveți nevoie de mai multe informații pls pm
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
5F-ADB este mult mai puternic decât THC. Utilizatorii raportează adesea efecte extrem de intense și copleșitoare, inclusiv sentimente puternice de euforie, percepții modificate și, în unele cazuri, halucinații.

Efectele secundare pot fi severe și includ anxietate extremă, paranoia, confuzie, agitație, ritm cardiac rapid, hipertensiune arterială, greață, vărsături și, în unele cazuri, convulsii sau pierderea cunoștinței. De asemenea, au fost raportate efecte psihologice pe termen lung, cum ar fi anxietate persistentă sau simptome depresive după utilizare.

Riscul de supradozaj este semnificativ mai mare cu 5F-ADB. Supradozajul poate duce la simptome severe precum convulsii, atacuri de cord sau chiar deces. Fereastra terapeutică îngustă (intervalul de dozare care produce efectul dorit fără a provoca toxicitate) îl face periculos.

Debutul efectelor este de obicei rapid, survenind la câteva minute după fumat sau vaping. Durata efectelor poate varia, dar durează de obicei 1-2 ore pentru experiența de vârf, urmată de un regres persistent care poate dura câteva ore. Durata totală poate fi de aproximativ 4-6 ore, dar efectele reziduale precum anxietatea sau disconfortul pot persista mult mai mult.

În comparație cu THC, 5F-ADB este mult mai puternic și prezintă un risc mai ridicat de efecte secundare grave și supradozaj. Efectele sale sunt mai intense și mai puțin previzibile, ceea ce o face considerabil mai periculoasă.
 

Artan

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
L-am dat la două persoane cu. Noooo tolarence și simptomele sunt foarte înfricoșătoare ... și amestecul este 40grams la 60 g de plante!!! vevery potent, apropo dacă orice tip acum corect cât % este acest amestec vă rugăm să-mi spuneți să fie mai bine la cunoștințele mele!!!! Mulțumesc.
 
Top