Question O chestiune de durabilitate

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Bună ziua prieteni,

Am fost (sub un alt pseudonim) parte din zona gri / cercetare chimică / și clearnet cultura de droguri legale de peste un deceniu. Am fost moderator pe mai multe forumuri de furnizori acum dispărute. I-am văzut venind și plecând.

Întrebarea mea este, cum se așteaptă BB să nu i se confiște domeniul? Respect abordarea profesională, de reducere a riscurilor și orientată spre chimie a BB, însă am văzut eforturi similare erodate și distruse.

O altă întrebare, de ce să încercați un site web clearnet?

Mulțumesc.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Admir viziunea din spatele acestui proiect și echipa curajoasă din spatele său.
Acestea fiind spuse, îngrijorarea dvs. este corectă și m-am întrebat și eu deja despre acest lucru, deoarece forumuri precum acesta sunt ceea ce comunitatea are nevoie și longevitatea unor astfel de proiecte poate avea un impact pozitiv asupra multor oameni.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,725
Points
113
Deals
666
Chiar dacă domeniul clearnet nu este disponibil, avem un domeniu onion care va funcționa întotdeauna. Conținutul pe care îl creăm se răspândește pe web foarte repede, eforturile noastre vor rămâne pe internet pentru totdeauna.
Avem planuri mari, vom crea noi standarde pentru forumurile din umbră și vom ridica ștacheta minimă de calitate pentru toate aceste proiecte.
 

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Da, videoclipurile synth au explodat deja în jur. Sunt atât de bine realizate. Știam că oameni serioși și dedicați trebuie să fie în spatele unor astfel de eforturi.

Vă apreciez munca. M-am gândit că merită să întreb. Acesta este unul dintre cele mai profesioniste site-uri pe care le-am văzut. Cu siguranță cunoștințele de chimie sunt peste ceea ce am mai văzut.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Apreciez cu adevărat munca grea și profesională pe care o faceți aici pentru comunitatea clandistină și sunt mândru să fac parte din ea încă din primele zile :) Abia aștept să văd unde se va ajunge în următorii ani!
 
Top