amfetamina nu pottent , pot reacid?

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Bună, în sinteza mea am făcut mai puțină acidificare (produsul este ușor gălbui)
pot rezolva sărurile mele înapoi în solvenți și să refac acidul pentru a ajunge la un ph mai bun ( 1/5 IPA soluție de acid sulfuric)
De asemenea, ceea ce poate cauza lipsa de putere? ( în cazul în care nu h20 este lăsat în ulei, și toți solvenții mei sunt uscate)
Noroc
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Da, puteți transforma produsul sare înapoi în freebase. Dacă mergeți la firele fixate în această secțiune, există unul intitulat "Cristalizarea metamfetaminei și fabricarea de gheață" care intră în detalii cu privire la modul în care se poate realiza acest lucru.

Problemele de potență ar putea fi cauzate de contaminanți, care pot fi rezolvate prin recristalizare.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Sărurile aminice sunt eliberate prin adăugarea unei baze puternice sol.
Sinteza NaBH4? Ar ajuta dacă puteți spune mai multe detalii, în prezent este foarte greu pentru oricine să vă spună ceva util
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
reducerea prin amalgamare.
Dar Ph defect a fost , deoarece am continuat să acidific până când soluția a devenit atât de groasă.
Când am măsurat cu banda de pH, era deja sulfat AMF gros pe banda mea, așa că nu am putut să o citesc.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ideal ar fi ca sărurile să fie suspendate în solvent, astfel încât sulfatul să intre cât mai puțin în contact cu acidul, putându-l distruge sau altera.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
dar am făcut soluția după alki 1/1 în solvent. și acid 1/5 în solvent pentru picurare la formarea de sare.
totuși a fost încă prea gros
 
Top