Este cineva interesat să facă împreună o achiziție de nitrat de mercur? (numai pentru Europa)

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Mai întâi de toate. Îmi cer scuze administratorilor dacă aceasta nu este secțiunea corectă.


Cred că sunt în aceeași situație ca mulți dintre voi și sunt un ucenic chimist pentru a-mi sintetiza propriile medicamente. Unul dintre materialele necesare pentru Speed este nitratul de mercur care este oarecum dificil de obținut (deși puteți cumpăra întotdeauna câteva termometre pentru a încerca să efectuați amalgrama)


Am găsit câțiva furnizori destul de fiabili în India, cu companii foarte renumite. Problema este că expedierile de acolo sunt oarecum scumpe. Am reușit să găsesc nitrat de mercur (II) pentru 700 de dolari pentru o sticlă de 500 g. Ceea ce este mult pentru mine (doar 0,1 este folosit pentru a face tutorialul acestui forum)

Ideea mea este să putem organiza o comandă între poate 3 persoane și să obținem ceva mai ieftin. Mi s-a spus că expedierea este destul de rapidă și aș primi-o în 1 săptămână. Și apoi aș putea să vi-l trimit prin plic (doar Europa)

Dacă sunteți interesați vă putem contacta prin Mp.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Dacă există cel puțin câteva persoane dispuse să investească în acest proiect, vom plăti pentru tot. În acest fel, vom verifica furnizorul și apoi îl vom adăuga aici la listă. Iar utilizatorii ne pot plăti înapoi atunci când îl primesc.
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Stați, se poate uita cineva la acest https://warchem.pl/pl/p/AZOTAN-RTECI-II-1hydrat-czysty-5g/2170
Am crezut că am găsit-o, dar când aud despre cumpărarea ei de la un furnizor din India, nu mai sunt sigur. Este un site polonez de unde voi cumpăra majoritatea reactivilor pentru sinteza mefedronei, dar căutam și reactivi pentru viteză, prețul este de 57 zł pentru 5g, deci cam 12$
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Acest lucru arată foarte bine și mai ales în Europa! Poate fi o opțiune mai bună decât încercarea de a o importa din India. Vă mulțumim.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Am vorbit cu ei și mi-au spus că nu fac livrări în afara Poloniei. păcat


Cunoașteți mai multe pagini de acest tip?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Da, știu încă o pagină, dar sunt foarte scumpe pentru 100g, cer 118 $ și 67 $ din cauza transportului în Regatul Unit, dar vă voi lipi https://www.n2o3.com/pl/katalog/produkty/rteci-ii-azotan-1hydrat_10399 și am vrut să întreb dacă este într-adevăr atât de greu să obțineți nitrat de mercur în țara dvs. întotdeauna am crezut că în Polonia este foarte greu să obțineți orice reactivi
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Da, am văzut-o și pe aia cu pol-aura. Le-am trimis un e-mail, dar încă nu mi-au răspuns.

Oricum, cred că am găsit un contact în Polonia care poate cumpăra de acolo și să o trimită în Spania.

150 € poate fi un pic cam scump pentru 100g, dar randamentul de nitrat mercuric conform amalgramei din videoclipul de aici este de 0,1*7g de amfetamină. Adică aproximativ 70 g de amfetamină pentru fiecare gram de nitrat mercuric. Cred că este o performanță mai mult decât acceptabilă.
 

megaduck123

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ai putea să ne împărtășești sursa indiană? Aș dori să le întreb dacă sunt dispuși să expedieze în America de Nord, noroc.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
dacă sunteți din Spania... de ce nu cumpărați mercur HCL? există multe site-uri care vând... creeme...
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Hei, sunt interesat. Vă rog să-mi spuneți în PM dacă sunteți pentru o achiziție comună
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Vă rugăm să nu abordați niciuna dintre marile companii chimice cu propriul e-mail sau în orice alt mod care poate fi urmărit până la dumneavoastră personal. Acestea au adesea obligația de a raporta poliției orice solicitare suspectă. Și, oricum, niciuna dintre ele nu va vinde către persoane fizice.
 
Top