Question Glicidat de sodiu BMK?

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Este acesta, glicidatul de sodiu bkm (NU glicidatul de metil/etil bmk) un precursor listat în SUA? Nu reușesc să găsesc nicio mențiune în acest sens pe site-ul DEA sau pe orice alt site. De obicei, precursorii au sărurile lor enumerate ca fiind, de asemenea, ilegale, dar, după câte știu, BMK este inclus în lista 2 și nu am văzut nimic similar cu modul în care sunt redactate legile privind precursorii de droguri în ceea ce privește BMK
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,668
Solutions
3
Reaction score
2,773
Points
113
Deals
1
Bună ziua, am blocat în jurul listelor DEA, nu există acid glicidic BMK (sare de sodiu) cas 5449-12-7 și alte glicidate, de asemenea. Probabil ați văzut BMK - fenilacetonă (P2P) cas 103-79-7.
 

Attachments

  • i12qCEgk3w.pdf
    1.3 MB · Views: 410

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Acest produs este legal. Este permis să îl aveți. Nu este interzis în nicio țară.
DAR
încă nu este 100% sigur să comandați acest lucru în afara Europei dacă locuiți în Europa.
numele dvs. ar putea fi adăugat la o listă ( acest lucru este posibil )
Unii vânzători au O linie de transport maritim sigură și acest lucru este ceea ce aveți nevoie astăzi
Din cauza taxei de import și a taxei normale, multe articole vor fi deschise pentru a verifica valoarea de pe ea
astfel încât să poată colecta TAXA și taxa de import.

verificați acest lucru pentru linia de transport maritim sigur de pe acest CAS 5449-12-7
la europa + - 7 până la 9 zile lucrătoare . urmărire începe după 6 zile din germania

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/%F0%9F%94%8D-most-wanted.628/post-9876
 
Top