Diethyl(phenylacetyl)malonate. Este dificil să lucrezi cu el sau sunt eu de vină?

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Bună ziua,

Nu prea pun întrebări, în mod normal, răspunsurile sunt de obicei în forumuri, în cazul meu a fost prea, dar nu sunt în stare să le găsesc, există o mulțime de informații și foarte diferite, sau cel puțin așa mi se pare. În primul rând, scuze pentru engleza mea, Google translator.

Cumpărați un Diethyl(phenylacetyl)malonate 20320-59-6 chinez în formă lichidă. Singurul meu obiectiv este să fac sulfat de amfetamină, până acum, ca și alți colegi din acest forum, am cumpărat un ulei sau amfetamină freebase, care, după cum știți, nu a fost puțin de făcut pentru a elimina sarea.

Problema este că, dintr-un motiv oarecare, în Europa sunt probleme cu obținerea a-oil și am fost nevoit să cumpăr 20320-59-6

Pași în funcție de furnizor

1. Se iau 100g ulei și 350g soluție de NaOH(50%) și se amestecă, se agită la temperatura camerei timp de 0,5 ore, se ajustează valoarea PH la 2 cu acid clorhidric concentrat (33%, 37%) pic cu pic.
2. Se transferă într-un balon de reacție din sticlă, se adaugă condensator, se încălzește la 105 ° C și reacția de reflux timp de 5-8 ore (5 ore pot fi) pentru a obține uleiul, se adaugă 2g sulfat de sodiu anhidru uscat 30 de minute, fliter, se obține uleiul galben


Care este părerea dumneavoastră? Ce produs pot obține astfel? P2p, a-oil....
Ce ar trebui să fac în continuare pentru a elimina sulfatul de amfetamină?
Mulțumesc.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Este un produs dificil mai bine pulbere 5449...
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Mulțumesc. Vă voi urma sfatul
 
Top